twitter-yaris için daha takipçileri-iyi ya da kötü

Eger Twitter.com üzerinde digerlerinden daha fazla takipçileri için yarista da var mi? Iyi mi kötü mü? Stres hepimizin etrafinda zaman bize bir çagda yasiyoruz unutmayalim. Stres bir miktar kaçinilmazdir – biz onu almak zorunda. Ama stres önlenebilir faaliyetleri hakkinda? Sosyal ag siteleri birçok yönden hayatimizi stres ekledik.

Biz basarisiz olmadan her gün sayfamizi açmak ve görüntülemek istediginiz. Bunu yapmazsak, strese neden olur. Biz baskalari tarafindan sevdim olmayabilir sey yazilan, biz endise ediyor. Bu tekrar strese neden olur.

Biz hayatta her sey hakkinda dostlarimiza anlatmak istiyorum. Bu gerekli mi? Önceki gün, sizin arkadaslariniz size kahve içiyorlar, ancak heyecan ile birçok kisi tam olarak yaptigini anlatmak için çagirmadi. Bu faktör neden baska bir stres. Bunun yerine bir gün batimi keyfini daha, bunu-Aci ama gerçek izliyor takipçileri söylemek istiyorum.

Twitter’da internette en son büyük patlama ve herkes bir profil istiyor. Onlar Facebook, Myspace, Orkut, vb hayranlari vardi, ama onlar Twitter’da bir sayfa yoksa aniden kötü hissediyorum. Herkes kendi sayfasinda yazmak için ne düsünüyor. Ben bir sayfa yapilmis ve hiçbir sey yazmaya karar verdim. Neden banyo zaman baskalarina söylüyorum hakkinda stresi alir?

Daha takipçileri sahibi olmak için yaris büyük bir stres. Söyle bana, neden insanlar yazdiklarimla okumak için beklemeliyim? Ben, esprili ilginç, bilgilendirici ve baskalarina yararli seyler yazmak için bir üne yoksa, neden kimse sayfami takip etmelidir? Ben yapmak kadar arkadaslarimla beni takip mutlu olmalidir. Ve bir kere ben birkaç takipçileri için mutlu olmali baskalarina ilgi yapmak için bazi sanat gelisir. Ben spam veya baskalari kopyalayarak takipçileri alamiyorum? Hiçbir sey – Ve sonuçta ben daha takipçileri alarak ne elde yok. Ben bir ürünü tanitmak ya da baska bir hizmet degil satmak için oradayim, ben bir sey elde edebilirsiniz. Her maliyetle stres kaçinin. Stres hayatimizin disinda sevinç alir. Kendi arkadas izleyin ve Twitter’da sizi takip edelim. Onlar sizi takip dönecek sekilde bilinmeyen insanlarin ardindan gelecekte hiçbir sey anlamina olacaktir sadece bir stres yaraticisi. Bu yüzden sagduyu takip ve Twitter’da daha fazla bilinmeyen takipçileri için yaris çikmak.