nasil facebook engellemek için – no 1. verimlilik katil

Bunlardan biri olarak Facebook gibi sosyal ag siteleri, popülaritesinin büyüme ile, bu siteler bagimlisi ve onlara erisimi sinirlamak için ihtiyaç haline gelmektedir dogar insan fark büyüme var. Bir arastirmaya göre, Facebook’ta çok fazla zaman harcamak isçi 100 $ bir gün içinde sirket mal olabilir. Yaklasik 190 milyon saat belirtilen web sitesinde vakit çalisanlarin sonucunda her ay kaybolur.

Baska bir çalismada facebook günlük sadece 29 dakika harcama gibi görünüyor çalisanlar aslinda sirketler 2 tamamen ödenmis is günü mal oldugunu gösteriyor. Sirket sahipleri bu en popüler sosyal ag sitesine erisimi engellemek için çalisiyoruz neden açiktir.

Facebook’a nasil engellenir

Facebook engellemek için en iyi yolu FB Limiter çagirdi yazilim kullanmaktir. FB Limiter arayüz kullanimi kolay basit kurulum, gelir ve sifrenizi kimse uygun kimlik dogrulamasi olmadan kullanabilirsiniz böylece korumalidir. Kullanicilar söz konusu web sitesine erisimi sinirlamak için konumda, degilse tamamen, sadece bir saat, örnegin bir gün. Bu facebook sitesi ulasan saglayacak tüm büyük yakinlik olacagini anlatmaya deger, ayrica, engelledi. Uygulamayi kullanmak için bu basit asagidaki özellikleri kullanarak Facebook’a engellemek için saglar:

– Açma / kapama dügmesi kullanarak facebook engellemek saglar Normal kilit özelligi
– Engelleme süresi (örnegin çalisanlarinizin sadece tatili facebook kullanmasina izin ver) için yarim saat hassasiyetle Zaman kilidi özelligi
– Bu dönemde blokaji kaldirmak için firsat vermeden belirli bir zaman süresi için bu sözü sitesi engellemek saglar Toplam kilitleme özelligi

Nasil facebook engellemek için: FB sinirlayici is sahipleri daha fazla kendilerine soruyor ki bir soruya cevap için tasarlanmistir?

Www.faceboklimiter.com: Daha fazla bilgi ve indirmek ziyaret resmi web sayfasi için