nasil antivirüs yazilimi derecelendirilir

Hiç merak ettiniz nasil ya da yorum yazar yapar ne anlama geldigini tarafindan size oranlari virüsten koruma yazilimi okuma, ya da bu konuda, yazilim herhangi bir türü için vardir? Hiçbir standart bir uygulamadir ve her incelemeyi genellikle orani kendi kisisel ihtiyaçlari ve göre her yazilim araci bazen kullanicilarin tam spektrum perspektifinden araci düsünmüyoruz. Her uzman kendi parametreleri olacak farkli degerlendirmeleri okumak bir okuyucu elma-to-elma karsilastirma vermez onlar orani yazilim,.

Genel olarak ortak derecelendirme bazi yükleme kolay bilinen virüs, özellikler yelpazesi karsi yazilim, koruma kullanim kolayligi içerir, ne siklikta güncellestirmeleri, yazilim ve bellek kullanimi fiyatlandirma vardir. Bunlar anti virüs yazilimlari gözden karsilastirmak Degerlendiren olagan seyler, ama bu basit derecelendirme kolayca çok rahip olmayan kimse olarak elestirilebilir ve yeterince düzgün orani farkli yazilim araçlari için yeterli arastirma yok gibi onlar da, daha çok risk faktörü karsilastirir.

Antivirüs araçlari yorumcular daha derinlemesine gitmek, her aracin tarama iktidara çalismaya baslayacak. Bu el kitabi tarama, istege bagli tarama, in-arka plan tarama, zamanlanmis tarama yetenekleri, gelen e-postalarin tarama, sohbet, kötü amaçli yazilim tarama içerecektir. Düzgün çalismasi için büyük bir önbellek veya bellek alani gerektiren bazi koruma özellikleri oldugu gibi Daha sonra, araçlarin bellek kullanimi bakacagiz. Kullanilabilirligi ve güvenlik duvari yararliligini da karsilastirilmistir.

AVG virüs koruma yazilimi, ESET Nod 32, Kaspersky Antivirüs, McAfee virüs tarama, Norton antivirüs ve Avira antivirüs koruma yazilimi da dahil olmak üzere bazi yazilimlar, çarpici degerlendirmeleri aldik ve endüstri liderleri olmaya hazirlaniyor görünür. Üstelik bu anti virüs programlari hem online ve offline üst degerlendirme zevk ve genellikle virüsten koruma yazilimi degerlendirmeleri en iyi olarak geldi. Birçok antivirüs yazilimi orada oldugu gibi bu basit bir basari degildir.