Larry Sayfa maç steve jobs yapabilirsiniz

Google göstermek riskli bir is olabilir çalistirmak için bir kurucu getirerek bu geçen hafta hareket ve Yahoo Jerry Yang ile oldugu gibi bu ispat edilebilir. Kurucu ayrilmaz baglantili olur ve yatirimcilar Apple hisseleri düsmeye neden tibbi izin duyuru güçlü ticaret ve mali sonuçlara ragmen Steve Jobs, ile durum gibi bagimli hale zaman. Larry Page sesi her zaman önemli agirlik tasimistir. O yillar içinde anahtar Google stratejilerin olusturulmasinda etkili olmustur. Page, bir Stanford Bilgisayar Bilimi mezunu olan, ama net bir tutkusu ve Google anlayisi olmasina ragmen bir CEO gibi görünmüyor.

Oldukça çekici ve sessizce perde arkasinda onlarin büyük fikirler olusturulmasi iki Google erkek hakkinda zenginlestiren marka bir sey vardi. Jonathan Ive, birkaç halkin önüne yapan Apple tasarim beyinleri, çok iyi yapar. Sayfa gelecekteki basarisi giden CEO’su Bay Schmidt ile olan iliskisi gerçek dogasina baglidir. Benim endise; Schmidt gerçekten istifa etmek ya da az seçenek var mi istedi? Bu üçlü arasinda gerginlik provoke oldugu varsayimina ulasmak kolay olsa da, bazi Schmidt Google’in kamusal yüzü olmaktan yorgun oldugunu söylüyorlar.

Durum ne olursa olsun, gerginlik bir kenara koymak gerekir. Simdi büyük bir çocuk olsa bile Page, en yetiskin tavsiye soran tutmak gerekiyor. En azindan gelecek yil ya da iki, o benim gözlem için içeri yerlesir olarak Schmidt yaraticisi olmayabilir ama o anlasma makinesi ve stratejist var. O Google’in vergi cennetleri ile ilgili sorulari yanitlayan ve büyük M & A kararlar, düzenleyiciler ile sürekli savaslar mücadele için kullanilan biridir. Page Steve Jobs degil. Isler birden fazla kez kendini kanitlamistir. O Apple sol ve Pixar insa edilmis ve daha sonra 1990s.Page bir yara bere Apple canlandirmak döndü Schmidt dinlemeye devam etmek gerekiyor seri girisimcidir. Her zaman onun tavsiye alamazlar, ama ihtiyaci olan son sey Google yaptigi basarili görev süresi için ani, Jerry Yang tarzi sonudur. Benim web sitesini ziyaret edin: http://wanarua.com