istemi yapmak-komut burada her zaman windows vista klasörler için görüntülemek

Kullanicilarin büyük bir kismi herhangi bir tusa tutmadan kendi dosyalar, klasörler ve tüm ögeleri göstermek için gidiyor yöntem arayisi içinde olan. Asagida, belirli bir düzeye kadar kullanicinin gereksinimi yerine getiren bir yöntemdir. Tüm yorucu degil ve kullanicilar arasinda herhangi bir rahatsizlik olusturmaz.

Her zaman windows vista klasörler için görüntülemek burada komut istemi yapmak için, kullanicilar oldukça ve oldukça güvenilir bir el kayit kesmek süreci takip etmek zorunda. Ilk olarak, baslat menüsünde arama kutusuna, kullanici regedit.exe açmak ve sonra islemi öncesinde için bu tusa göz atmak için vardir. Komut satiri:

HKEY_CLASSES_ROOT \ Drive \ shell \ cmd. Komut satiri üzerinden tarama sonra, kullanici anahtarini yeniden adlandirmak gerekir. Seçim kullaniciya tamamen kalmistir. , Özel dosya ve klasörleri ögeler eklemek asagidaki anahtar göz gerekir için: HKEY_CLASSES_ROOT \ Directory \ shell \ cmd. Ayni sekilde, kullanici, anahtar adlandirmak için vardir. Modifikasyonlari ve degisiklikler hemen ve aninda yer almaya gidiyoruz.

Bu fonksiyon, baska bir yöntemi gerçeklestirilebilir yoktur. Indirilebilir kullanicilar kayit kesmek süreci takip edebilirsiniz. Yükleme tamamlandiktan sonra, kullanici unzips Enable Command dosyayi ve çift tiklama o kayit kutusundaki tüm gerekli bilgileri ve bilgi girmek için dosya Always.reg Burada Sor. Degisim hemen ve aninda olacaktir. Kullanimi eglenceli ve teknik seyler her türlü içermez.

Bu nedenle, hack ve hizli bir sekilde indirme manuel kayit Windows Vista üzerinde görüntülemek için komut istemi yapar. Program, verimli ve etkili çalisiyor. Bu tavsiye ve önerilmektedir. Bu karisiklik her türlü olusturmak veya kullanicinin sistem kalabalik etmez. Yani, kullanici bu özelligi aktif hale getirmelisiniz ve sistemleri üzerinde çalisan keyfini çikarabilirsiniz.