casus yazilimlari kaldirmak

Kayit hatalari PC basarisizlik birçok çesit neden olur. Bu PC asili kadar bilgisayarinizin yavas gün çalistirmak yaparak baslamak istiyorum. Sonunda, bilgisayar hiç önyükleme olmayabilir. Bunu önlemek için, yazilimi indirmek ve Windows kayit defterini temizlemek gerekir. Yapmaniz gereken tek sey bilgisayar kayit defteri temizleyici aramak ve sizin için geçerli olan bir indirmektir. Tercihen, sen temizlendikten sonra kayit kompakt sunan bir ihtiyaç ve temizlik baslamadan önce yazilim yedekleme kayit defteri alir da önemlidir.
Internet casus birinin bilgisayar girin ve kullanici hakkinda bilgi toplayabilir. Biz yeni bir program yüklediginizde Spyware bir bilgisayar alabilirsiniz. Bir kere bizim sistem içinde onlar parola, kredi karti numarasi gibi kisisel bilgileri toplayabilir, vb bizim bilgisayariniza bulasmis mi? Bilgisayarinizda herhangi bir neden olmadan yavasliyor zaman ilk biridir.

Windows çok yavas açmak ve is imkansiz hale. Bazen belirli bir ana sayfa kurmak ama biz açmaya çalistiginizda farkli bir Page bizim penceresinde görünür olabilir. Bazen garip simgeleri masaüstünde görünür ve biz bu konuda hiçbir sey bilmiyorum. Tüm bu bilgisayar enfeksiyon belirtileri vardir.

Biz nasil bu sorunlari önlemek ve pc sorunsuz ve güvenli çalismasini saglamak? Yapmak için basit bir sey antispyware bilgisayara indirmek ve temizlemektir. Piyasada iyi antispyware bir yeri vardir; farkli olanlari deneyin ve antispyware sizin için daha iyi çalisma seçin. Unutmayin! Temiz sizin bilgisayar çok önemlidir. Pc enfekte oldugunda zaman içinde çok daha kötü alabilir ve bazi durumlarda çalisma durdurabilirsiniz.

Bu çok daha iyi pc ve windows kayit mevcut düzeltme hatalari tarama var. Virüsler tehlikeli ama spyware kötü olabilir. Spyware sisteminize girip kez orada olacak hala önemli bilgiler ve gizlilik istila edebilir. Iyi yeni degil tüm tehlikeli olmasidir. Eger pazarlama sirketi bu bilgileri vermek için ziyaret örnek cadi siteleri gibi pek çok casus yazilim sadece, aliskanlik kaydedin.