bilgisayar kurulumu için teknik destek

Bilgisayar kurulum döner olarak bilgisayariniza yasam koymak donanim ve yazilim yükleme ile ilgili ortak bir terimdir. Bu yazida, önemli yazilim bileseninin yüklenmesi tartismak olacaktir. Biz asagida yazilim yüklemesi siniflandirabiliriz:

Yazilim yükleme Baslica Türleri:

Programlama Yazilim: Bu bilgisayar programlari olusturmak için yardimci olarak dagitilan metin editörü, derleyici ve tercümanlar, içerir. Advance programci kendi bilgisayarinda bu programi kurulum gerektirmiyor.

Sistem Yazilimi: Sistem yazilimi isletim sistemlerinin bir birlesme oldugunu, sürücüleri, sunucular, pencere sistemleri ve programlari ve sistem yazilim kurulumu hazirlamak eylem bilgisayar koymak için zorunludur.

Uygulama Yazilimlari: Simdi belirli bir görevi yerine getirmek için, bilgisayarinizi uyumlu uygulama yazilimi ile yüklü olmalidir. Birçok durumda, siz de onlari yükseltmeniz gerekebilir. Büyük ortak uygulama yazilimi, Microsoft Office, Web tarayicisi, e-posta istemcisi içerir. Bazi özel benzeri Nero, Adobe Photoshop, AutoCAD, muhasebe yazilimi ve gibi ihtiyaci vardir.

Envanter Yönetimi Yazilimi: Envanter yazilim kalite hem de miktar bazinda mal ve malzeme takibi tutmak için market için gereklidir. Bu nedenle, Envanter yazilim kurulumu ile, kullanicilar müsterilerine en iyi hizmeti sunmak sekilde mallarin durumu üzerinde anahtar kontrol tutabilirsiniz.

Veri Yedekleme ve Kurtarma Yazilimi: Veri yedekleme ve kurtarma yazilimi ev kullanicilari ve is kullanicilari için yüklü olmasi gerekli olan önemli yazilim vardir. Yaparken herhangi bir yükseltme kullanici uygun bir yedekleme programi yardimi ile önceki dosyalari ve ayarlari yedekleme yapabilirsiniz.

Benzer sekilde, kurtarma yazilimi da herhangi bir sistem çökmesi sonra önemli veri ayiklamak için gereklidir. Kurtarma yazilimi en gelismis olanlari ve bilgisayarinizda veya büyük bir dikkatle sunucusu üzerinde kurulmalidir.

Tüm yukarida sözü edilen yazilim performansini gelistirmek, bir bilgisayara yüklenir .. Iyi bilgisayar kurulumu kavrami ile usta degilseniz, o zaman önde gelen servis saglayicisi yardim almak için tereddüt etmeyin.