Android telefonlari ve akilli telefon pazarinda

Smartphone pazarinda Android sunan metalastirmasi düsük kar yol açmaktadir Needham & akilli telefon pazarinda Android programlama cihazlarin sel ve son varis tarafindan tahrik su anda kritik bir noktada oldugunu geçen hafta yatirimcilarin söyledi Sirketin Charlie Kurt iddia saticilari bir kar yapmak için mücadele nerede Windows Mobile Phone 7.The akilli telefon pazarinda yakinda düz panel TV pazarinda takip olabilir. Bunun tek istisnasi iddia Analistler Apple iPhone programcilar olacaktir.

Kurt Windows Phone 7 Android pahasina, 2011 yilinda bazi pazar payi kazanacaktir, tahmin. Ancak bazi analistler Microsoft pazar payi büyüyecek tek yolu Android Cep Telefonu bir vakum içine “tasidiginiz Microsoft Smartphone offering.Wolfe iddialari stok büyük tesvikler sunuluyor Telstra gibi tasiyicilar ile raf alani” satin “ile oldugunu iddia katilmiyorum Windows Mobile Uygulama Gelistiriciler bölünmesi yarattigi saticilari bir Android cep telefonu ile pazar payi kapmak için çalisir sonra satici olarak “korkunç parçalanmis” ve Microsoft, Google platform olacak o pazar payi back.He iddia kazanmak için çalisirken vazgeçmeyecegim ” sunuyor.

Sonuçta, Kurt diyor, “metalastirilmasi, bozulan fiyat ve brüt marjlar ile birlikte android programcilar ve Windows Phone 7 isletim sistemlerinin lisans için kaçinilmaz görünüyor.” Bu argüman Biz e-okuyucu ile ilgili olarak daha önce ele aldik bir seydir. Amazon Kindle ile bu yeni pazara öncülük ederken, diger üreticileri bir dizi geldi ve e-okuyucu fiyat hizla asagiya dogru bir yaris içinde yuvarlandi. Bazi durumlarda kendi teknolojisi daha iyi olabilir ama hizli takipçileri, Amazon’un kadar güçlü bir ekosistem olarak sahip degil egiliminde. Amazon simdi kendisi iPad güçlü rekabet ile karsi karsiya bulur Kindle ile yenilik için basarisiz oldu. 2.011 hizla akilli telefon is için saçak-cihaz status.Wolf ‘nin tahmini küme e-okuyucu önemli bir fark ile, benzer görebilirsiniz: O Apple karli akilli telefon oyunda “son adam ayakta” olabilir düsünüyor.