Tüm hayir ne eksik …

Ben hepimiz bagis cüzdan çikmak ve bir hayir kurumuna çevrimiçi bagista tesvik etmek için her zaman zor bir süreç oldugunu biliyoruz. Ancak, bu ülkede geçirdigi en kötü durgunluk biri sirasinda son yillarda çift, henüz zor bir zaman oldu. Insanlar gitmek için genellikle degisiklik, ilk ile dikkat ederek zaman bagis vardir.

Tamamen tüm disari müsterilerine% 50 kar amaci gütmeyen kuruluslar için degil olmak, orada en ajanslari daha bu daha fazla bilgi. Biz yardim bu bagislar geliyor tutmak için ne kadar zor gördüm

Kar amaci gütmeyen sektör için degil uzman olmak müsterilerimize büyük bir varlik olmustur, biz sadece bu bagis gelmesini saglayacak sirlarini bilmek degil, online yakalanan ve saf olarak saf veri olabilir tutuyor tüm verilerin önemini biliyoruz .

Son yillarda çift üzerinde biz ‘Tamamen verilmesi’, ‘gömülü bagis sayfalari’ olarak bilinen adlandirilan bazi muhtesem teknoloji olusturduk. Bu Sadece islevsellik verilmesi türüdür, ancak, bizim platformu ile, tamamen beyaz olabilir biraz gerekirse sadaka marka ve sitede yakalanan ALL DATA (ile tutmak ve istediginiz gibi yapmak sizin içinde oturmak için etiketli bazi strateji takip ile yardim, biz) de bu yardimci olabilir.

Sadece sadece almak degil, sadece her bagis 7% vererek, meydan olaylar / kutlamalar / yildönümleri vb vermek gibi bir sistem kullanirken, bagis halkin çogunlugu çevrimiçi genellikle ‘onlarin bilgi vermek’ kutusunu isaretleyin yok.

Bizim Tamamen verilmesi platformu ile, hiçbir yüzdesi bizim tarafimizdan alinir, hangi TÜM BAGISI sadaka gider ve ayni zamanda online bagis tüm verileri geliyor tutmak için almak anlamina gelir

Yeni teknoloji kullandi Müsterilerimizden biri “tüm donörlerin% 54 tamamen yeni ve biz tüm ayrintilari yakaladiginiz” söyledi.

Durgunluk bir zamanda onun degil sik sik böyle istatistikleri duyuyorum.

Eger Tamamen verilmesi sayfalari hakkinda daha fazla bilgi isterseniz, 0207 692 6940 tarihinde temasa geçmekte tereddüt ya info@totallycommunications.com bize e-posta veya bizi arayin yok