pda yazilimi istediginiz ne olursa olsun zevk atalim

Biraz daha az ve biraz daha bir mucize yapabilir! Peki, cümle kili kirk yaran bir örnek degil, ne de belirsizlik bir modeldir. Ne ‘mucize’ ile gösterilir hayalinizdeki gadget, PDA telefondur. Çok sik cep telefonu daha biraz daha gerçeklestirmek ve dizüstü biraz daha küçük olabilir bir cihaz isteyebilirsiniz! Mucize zaten oldu ve elinizin altinda çok oldu.

Bir cep telefonu ve birlikte bir dizüstü bilgisayar gelismis araç gereç teklif PDA telefonlar islevselligini birlestiren. Yani, simdi ofisinizde devam yargilamanin bir parçasi konusmak degil, ayni zamanda olmak sadece itibaren. Bu cihaz hareket halindeyken ofis dosyalari taramak ve cep misir ekmegi ile yaptigim gibi konusalim için kaldiraç verecektir. Ayrica, farkli son derece yararli PDA yazilim durumu çok baska gelismis islevler görmelerini saglar.

Kablosuz veya tel internet baglantisi ile bu mucizevi bulus ile mümkündür. Bu en acil performans saglama kapasitesine sahip güçlü bir yazilim ile donatilmis kalir. Ancak, PDA yazilim indirme seçenegi de var. Ilginç olan bu yazilim bazi ücretsiz olarak kullanilabilir olmasidir. Birkaç tanesi biraz pahali olabilir Bazi digerleri nominal fiyatla satilmaktadir. Bazi onlari satin alir önce bir deneyebilirsiniz vardir.

PDA yazilim yasam kesiminden insanlar için kullanilabilir. Doktorlar, tip ögrencileri, sakinleri, turistler, video oyunlari severler tüm yazilimlarin kendi seçtikleri vardir. Yazilim hiz, sözlük, Incil ve daha bir çok mevcuttur artan, müzik ile ilgili. Tüm bu dahili akilli muktedir. Ayrica PDA Telefon aksesuarlari ile disaridan o kadar elbise olabilir. Piyasada sonsuz seçenek vardir. Seçtiginiz almak için en iyi yer internet oldugunu.