bir windows kayit defteri tarama kayit sorunlari çözebilirsiniz

Siz veya her PC’nizin ayarlarinda degisiklik yapmak farkinda olmayabilir, bu degisiklikler bilgisayarinizin sistem kayit kaydedilir. Hatta en küçük degisiklikleri takip tutulur ve bir kayit alinir. Yani, daha degisiklikler yapmak, daha büyük bu dosyalari olur. Açikçasi, PC degisiklik yapmak yanlis bir sey yok, sadece normal olarak kullanmak. Bu degisikliklerin kaydedilir ediliyor ve bu veri tutmak dosyalari büyük ve daha büyük elde edilecektir gerçeklestirmek için ancak önemlidir. Yani bu konuda ne yapabilirim? Peki, yapmaniz gereken ilk sey bir windows kayit tarama ve dosya kaldirilacak güvenli görmek oldugunu.

Bir windows kayit defteri tarama gerçeklestirmek için yolu bir kayit defteri temizleyici kullanmaktir. Bu sadece bir virüsten koruma yazilimi gibi kullanacagi yazilim programi kullanmak için basit bir. Bu, çesitli internet sitelerinden indirebilirsiniz en iyi kayit defteri temizleme ancak küçük bir ücret talep edebilir ama iyi uzun vadede buna deger. Bir kez, kayit defteri temizleyici indirmek var sadece o kadar ates, tarama dügmesine tiklayin ve bu kadar sey yapalim. Gerçekten bu kadar basit.

Windows kayit defteri tarama tamamlandiginda, dosyalari kaldirmak için güvenli ve güvenli olmayan hangi ne bir liste olacak. Sadece yazilim içinde bir dügmesini tiklatin ve otomatik olarak bu dosyalari kaldirir ve o zaman çok daha fazla disk alani olmalidir ve PC eskisinden daha hizli olmalidir. Dosyalari çikardiktan sonra, baska sorunlari bulursaniz, o zaman her zaman daha önce ne geri ayarlarini geri yükleyebilirsiniz. En iyi kayit defteri temizleme bu tesis var ve sadece yapar birini kullanmalidir. Aksi takdirde, diger programlar dogru çalismasi için gerekli ve bunlari geri almak mümkün olmayabilir dosyalari kaldirmak olabilir.

Böylece istenmeyen dosyalari kaldirmak ve kayit hatalari düzeltmek için bir windows kayit tarama gerçeklestirmek için temel yoldur. Genellikle çok fazla bas agrisi gerçeklestirmek için ve neden olmamalidir çok basit bir islemdir. En çok kayit temizleyiciler bir sey takilip eger bu yüzden, sadece birkaç dakika içinde cevap bulmak gerekir, çok iyi bir destek ve talimatlari var. kayit defteri temizleme çogu dosya kaldirilacak güvenli olan ve olmayan hangi iyi bir anlayisa sahip olarak Windows kayit defteri kurtarma gerekli olmamalidir. Sonuçta bu onlarin isi!