sert finansal veri silme yazilim önemi silin sürücü

Onlari satmak veya bagis zaman bilgisayar kullanicilari kendi bilgisayar sabit diskler üzerinde kisisel ve finansal verileri birakmak için bu garip degil.

Genellikle insanlar sabit diskler verileri erisilebilir farkinda olmadan, bilgisayarlarinda kapali onlarin sabit diskler ve hücre biçimlendirmek. Onlar sabit disk biçimlendirmek zaman verileri sildi oldugunu düsünüyorum.

Sabit disk biçimlendirilmis veya veriler silinir, ama sonsuza kadar gitmis degil

Sabit disk biçimlendirme aslinda verileri silmek degil. Veriler çok kolay uygun veri kurtarma yazilimi kullanilarak geri kazanilabilir. Sabit disk tam ve dogru silme Birilerinin finansal verileri kurtarmak ve kötüye mümkün olmak istiyorum data.Will en üzerine yazma ihtiyaci var? Kesinlikle olmaz. Eger sabit diskinizde gizli banka bilgileri, kredi karti bilgileri, araci kurumlari olabilir. Bu bilgilerin kötüye size çok zarar verebilir.

Dogru yöntemi nedir?

Bu isletim sistemi tarafindan üzerine olmustur eger silinmis verileri geri alinamaz. Ama akilda tutulmasi gerektigini agir grafik dosyalari kullanmiyorsaniz, Video ve müzik dosyalari, hafiza tükendi olmayabilir ve bu nedenle sistem sildiginiz veriler üzerinde yazmak olmaz. Gerçekten kötüye verilerinizi kaydetmek için, onu satmadan önce Sabit Disk silin gerekir.

Wipe Sabit Disk Drive Yazilim Wipe ile mümkündür. Bu yazilim sabit disk temizleme en iyi is yapmak. Bu yazilim sabit diskinizden daha önce silinmis dosyalari, uygulama izlerini, kilitli sistem dosyalari vb dahil her seyi siliyor

Emin Sürücü Wipe sonuçlari elde etmek için, Stellar Disk Yazilim Wipe kullanin. Bu Sabit Disk Yazilim üzerine yazma birkaç farkli seviyeleri sunuyor silin. Bu Sürücü Yazilim verilerin tam kaldirilmasini saglamak için rastgele ikili basamak 35 yazilmasini geçer için gerçeklestirir silin.

Bu Sabit Disk Yazilim 29 farkli silme algoritmalari kullanir silin. Yildiz Disk bir CD olarak geliyor silin ve böylece kullanim için yüklemek gerekmez. Bu, Windows 2000, XP, 2003 ve Vista dahil olmak üzere Microsoft Windows’un tüm sürümleri ile uyumludur.