internet explorer 8 özellestirme

Hizli internet tarama baglanti hizi ile ilgili tüm degil. En önemli faktörlerden biri tarayici ve ne kullanmak daha da rahat hale getirmek için yapabileceginiz ne kadar tanidik. Bu makalede nasil Internet Explorer 8 özellestirmek için size göstermek için gidiyorum.

Eger araç çubugu kilidini açmak gerekir her seyden önce. Sadece sag tiklayin ve isaretini kaldirin Araç Çubugu kilitleyin. Simdi her yerde gibi ve her çubuk kullanir ne kadar yer özellestirmek Sik Kullanilanlar Çubugu ve Komut Bar tasiyabilirsiniz. (Ya da her ikisi de bu konuda) ihtiyaciniz yoksa da, IE7 gibi IE8 görünmesi, ya da Command Bar gizlemek için Sik Kullanilanlar Çubugu gizleyebilirsiniz. Elinizde Menü Çubugu sahip gibi, araç çubugunda sag tiklayin ve Menü Çubugu seçin. Bu görünür.

Gerçekten Internet Explorer 8 hakkinda gibi bir sey var – adres çubugunun solunda veya saginda – Eger Yenile ve Dur dügmeleri nereye seçebilirsiniz.

Herhangi bir üçüncü taraf araç çubuklari yüklüyse, bazen hizli bir sekilde kapatmak isteyebilirsiniz. Her araç çubugu üzerinde bir kapatma dügmesi (X) olacak çünkü, IE8 ile gerçekten çok kolay. Yüklü araç çubuklari etkinlestirmek için araç çubugu alaninda sag tiklayin ve görünmesini istediginiz üçüncü taraf araç çubugunu seçin.

Ve son olarak, ama degil – kullanim Internet Explorer gibi arama araçlari, hizlandiricilar ve web dilimleri gibi, eklentileri. Onlar gerçekten kullanisli olabilir ve çok daha keyifli web tarama yapabilirsiniz. Sen http://ieaddons.com çesitli IE uzantilari alabilirsiniz.