yazilim – avantaji ve ücretsiz bir antivirüs yazilimi dezavantajlari

Çogunlukla anti virüs yazilim pazarinda gelisen biri olmustur. Yeni virüsler her gün, anti virüs yazilim sirketleri geliyor her zaman iyi gelir emin idi.

Ama isler ücretsiz anti virüs yazilimi gelisine degismeye basladi. Verilen ücretsiz anti virüs yazilimi ticari meslektaslari kadar iyi olmayabilir ama yine de, çogu bilgisayar kullanicilari için oldukça iyi. En ücretsiz anti virüs yazilimi da gelismis algilama teknolojileri ile birlikte gelir. Dahasi, bu ücretsiz anti virüs yazilimi da virüs imza veritabani baska bir ticari anti virüs yazilimi gibi düzenli olarak güncel tutmak!

Birçok kisi ticari anti virüs yazilimi rip-off oldugu görüsünde. Bunlarin çogu para belirli bir miktar ödeme için bir kullanici sorarak her yil lisans yenileme gerektirir. Lisans yenilenen degilseniz, bu tür ticari anti virüs yazilimi yeni virüsleri tespit durdurmak olacaktir. anti virüs yazilimi, ancak, Ücretsiz gerektirmez lisans ve böyle bir yenileme. Onlar, indirin, kurun, çalistirin ve gibi ve gerektiginde güncellemek için ücretsizdir.

En popüler ücretsiz anti virüs yazilimi biri Grisoft AVG anti virüs yazilimi. Bu ücretsiz anti virüs yazilimi ücretsiz bir yazilim alabilirsiniz kadar iyidir. Hiçbir gizli kötü amaçli yazilim ve ne kimse kullanmak için herhangi bir ödeme var mi. Virüs imza veritabani da bir ücret ödemeden güncellenebilir! Ne yazik ki, bu ücretsiz sürümü ancak, kisisel ve ticari olmayan kullanim için içindir.

Orada birçok ücretsiz anti virüs yazilimi vardir. Hepsi, ancak bilgisayarlara uygun güvenlik saglamak için yeterince iyi degil. Bazi ücretsiz anti virüs yazilimi gelismis algilama teknolojileri ile gelmiyor ve bu nedenle, virüslerin farkli türevlerini algilamak için basarisiz olabilir. Bu ücretsiz anti virüs yazilimi sey sadece deger degildir. Ücretsiz bir anti virüs almak için planliyorsaniz, bu yazilim bazi ev ödevi yapmak önemlidir. Eger bütün kalbiyle güvenen baslamadan önce, gerçekte, ücretsiz anti virüs yazilimi ne kadar iyi oldugunu ögrenmek için diger kullanicilarin yorumlarini kontrol edin!