sürücüleri tarama nasil biliyor musunuz

Bilgisayarinizda iyi çalismiyorsa, size bu konuda neler yapabilecegini görmek için etrafa baslayabilir. Bu sorunu ya da baska hakkinda daha fazla bilgi için bir yolu çevrimiçi forumlar gitmektir. Baskalarinin burada biraktigi sorular ve cevaplar okuyabilir ve online okumak ne ile bilgisayarinizin sorunu karsilastirabilirsiniz. Bilgisayarinizin donanim bilesenlerini açiklanamaz iyi çalismiyorsa, yanlis sürücülerin sahip bir sorun olabilir. Hatta kendi sorunu gidermek böylece sürücüleri tarama ögrenebilirsiniz.

sürücü güncellemeleri araci

Sürücüler donanim her parça isletim sisteminden dogru bilgileri alir, böylece gerekli yazilimlardir. Bilgisayarinizda mevcut sürücüleri donanim aygiti için tam bir eslesme ve isletim sistemi, çeviri kaybolursa birçok bilgi degil, zaman tabiri caizse. Yeni yazilim sürekli mevcut bir hatalari düzeltmek için, ya da sadece mevcut bir ürün gelistirmek amaciyla gelistirilmektedir. Bu degisiklikler, ürünün iyi çalismasi için varsa karsidan yüklenip gerekir sürücü güncellemeleri, seklinde sizin için kullanilabilir yapilir. Yakalamak tam olarak eski ve degistirilmesi gereken bir bulmak için tarama sürücülerini nasil bilmektir.

Mutlak olarak, sürücüleri tarama nasil çok basit bir istir. Ancak, birçok kisi bu etkinlik yapmak için tüm bilgisayar etkinligi kapatmaya yedek zaman yok. Çözüm sizin adiniza bu isi yapar baska bir yazilim paketi kullanimi yapmaktir.

Bir sürücü tarama yazilimi satin alarak sürücüleri tarama ögrenmek zorunda önleyebilirsiniz. Sizin için uygun herhangi bir zamanda tarama yapmak için zamanlayabilirsiniz, ve bir sonraki adimlar atmaya elde sonuçlarini kullanabilir. Bu sürücü tarama paketi en iyi amaç için uygundur hangi okumak için çevrimiçi forumlar geri gidebiliriz. Örnegin, herhangi bir eklenti ya da gelismis hizmetleri gerek yoksa en temel plani satin almak gerekebilir.

Tarama yazilimi satin alirken ve nasil sürücüleri uzak tarama hatirlamak endise alacak. Sadece daha önce tespit edilen eski olanlar yerine monte edilmelidir dogru sürücü güncellemeleri bulmak gerekir. Bilgisayariniz her zaman sürücüleri güncel olacak ve sonuç olarak daha iyi çalisir.