silmek sabit disk veri silinmis dosya güvenli.

Sabit disk bilgisayarinizin sizin önemli bir parçasidir. Sabit disk is ve yasam verilerinin yapiya sahiptir. Her zaman veri güvenligi konusunda bilinçli. Her zaman tam digerlerinden verilerinizi korumak için deneyin. Ne olursa olsun yazilim gereklidir için bunu satin almak ve kullanmak. Eger sadece basit verileri silmek ve hiç kimse bir daha tam olarak korunmasini verilerinizi görmek için gidiyor ama yaniliyorsunuz sevgili silinen dosya sabit diskten geri alinabilir onaylamak baska kimseye bilgisayariniza vermek düsünüyorum. Uzmanlari çok kolayca yapabilirsiniz. Bilgisayarin dogru bilgiye sahip bile profesyonel bir ama bir yapabilirsiniz. Simdi tüm silinmis verileri kendi elinde. Simdi ne yapabilirim? Hiçbir sey, ama bir sey yapabilirdi. Hayir .. Degil biçimlendirme güvenli ve komple bir çözümdür. Çözüm güvenli ve tamamen sabit disk veri silmek için yazilim kullanmak zorunda oldugunu.

Bunun olmasina ne, sabit disk her dosya bir dizin sayisina sahiptir. Bu sabit disk arama açmak için bu indeks numarasi komut vermek ve bu dosyayi açtiginizda. Silmek veya biçimi, dosya ve dizin numarasi arasindaki baglantiyi silinmis ve üzerine izin ve bu dosyanin varligini artik ve hiç kimse ile her seyi yapabilir düsünüyorum. Ama gerçek senaryo dosyasi sabit disk hala ama alan sizin tarafinizdan üzerine yazilabilir olmasidir. Eger titrek kisi bu tür için bilgisayarinizi verecek o zaman kesinlikle veri almak ve önemli sonra kullanabilir veya eger bu yanlis oldugunu söyleyebiliriz. Yani herkes con kanal disk süreci vermeden önce silin.

Piyasada olan yazilim kullanimi ile güvenli sabit disk veri silin. Yazilim tam olarak ihtiyaci tamamlar. Eger veriler hakkinda daha fazla endiselenmenize gerek yok. Simdi önemli verilerin yan güvenli hissediyorum.