hatasiz uygulamalar için yazilim test hizmetleri

Yazilim test bir uygulama veya bilgisayar yazilimi dogrulugu, bütünlügü, güvenlik ve kalitesini test sürecidir.

Test yazilim gelistirme yasam döngüsü (SDLC) son derece önemli bir asamasidir. Ve bugünün yazilim gelistiriciler satin almis yazilimin% 100 kusursuz isleyen bekliyoruz talepkar müsterilerin yüzlesmek zorunda. Iyi test edilmis uygulama, ürün veya hizmet, bu nedenle, müsteri memnuniyetini saglamak için bir zorunluluktur.

Yazilim veya uygulama test edildigi için Ortak özelliklere bazilari yetenegi, güvenilirlik, verimlilik, tasinabilirlik, sürdürülebilirlik, uyumluluk ve kullanilabilirlik vardir. Iyi bir test tüm hatalari ortaya çikarir. Yazilim test ürünün kalitesini belirlemede önemli bir stratejik bir rol oynamaktadir. Ayrica müsteri istekleri ürün döngüsü boyunca tüm yol altini çiziyor.

Bir hata ücretsiz kaliteli bir yazilim veya uygulama olmasi için her zaman istihdam ve rafine ürün ve bilgisayar test yöntemleri müsterilere sadece birinci sinif kaliteli web uygulamasi test çözümleri sunmak emin olmak için ve en kati standartlara uygun insanlar için bakmak gerekir yazilim kalite güvencesi (SQA).

Ürün ve yazilim test hizmetleri, yazilim hata içermeyen, kararli ve kullanici bilgisayarlari çesitli kusursuz çalistigindan emin olmak gerekir. Müsteri destek maliyetini en aza indirmek ve yazilim son kullanicilar ulasmadan önce tespit ve tüm hatalari ve kusurlari tespit ederek müsteri memnuniyetini en üst düzeye çikarmak. Ürününüz sikayetlerin daha az sayida, daha fazla müsteri memnuniyeti ve optimum tutma oranlari saglanmasi, teknik anomalileri arindirilmis olmalidir.

En yaygin ve taninmis test prosedürleri bazi fonksiyonel test, kullanilabilirlik testleri, erisilebilirlik testi, uyumluluk testleri, performans testi (stres, yük ve hacim testi), ve kabul testleri vardir.

Yazilim test hizmetleri kalite uygunluk ve hizli dönüs ihtiyaçlari için hizmet sag türü ile müsterilerine sunmak için gelistirilmelidir. Yasam döngüsü test, fonksiyonel performansa dayali ve operasyonel test gereksinimleri genis bir yelpazede içerir.

Web uygulama testleri ve yazilim ürün testi gibi yazilim test hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi için, www.olive global.co.uk oturum