AVCHD ile dönüstürücü flas yagmurluk için yagmurluk AVCHD flash web video yayinlamak

Son yillarda, teknolojinin gelismesiyle birlikte, daha fazla video kameralar üretilmistir. , Yüksek çözünürlüklü video çekebiliyor çünkü Bunlar arasinda, AVCHD video kameralar pek çok taraftar var. HD video aldiktan sonra pek çok sorun vardir. Örnegin, nasil AVCHD video paylasmak için AVCHD video … düzenlemek için

Nasil web AVCHD video almak için: paylasim AVCHD video bir yöntem ile ilgili bu madde odak.

Web sitesine istiyorsun eklemek AVCHD video, sen bir VCHD biçimi web sitesi için en iyi video formati olup olmadigi konusunda bir göz almak zorunda. Genellikle, Flash video maksimum uyumluluk, en küçük dosya boyutu ve yüksek kalite için web embed video en iyi video biçimidir.

Böylece, web AVCHD yayinlamak için, size yagmurluk Flash AVCHD degistirmek gerekir, daha sonra, bir web sayfasinda flash embed video kodlama yapmak …

Çok karmasik! Eh, artik sanslisiniz. Flash dönüstürücü yagmurluk Doremisoft AVCHD biri-in-tüm Flash AVCHD dönüstürmek, ve otomatik olarak html web sayfasi AVCHD video embed etmek size yardimci olabilir uygulamasi, herhangi bir programlama gerektirmez.

Asagidaki kilavuz AVCHD yagmurluk Flash web video yayinlamak için nasil gösteriyor

Adim1. Dönüstürücü flas yagmurluk AVCHD video ekle
Web sitesinden dönüstürücü flas yagmurluk AVCHD video indirmek, yüklemek ve baslatin. Açilan pencereler gezen, “Ekle” dügmesine tiklayarak flas dönüstürücü ithalat AVCHD Video.

Adim2. Flas özellestirmek AVCHD Video
, Panel, ses ve video ayarlarini yapmak için üç adim “özellestirme” çikti dosyalari seçin ve zorlayici flash player, özel flas etkisi, flas yükleme sablonu seçmek için gidin.

Adim 3. Flash video dönüstürme AVCHD Baslat
Flash video dönüstürme basladi AVCHD almak için “Baslat” dügmesine tiklayin. Dönüsüm sirasinda, çikis video önizleme yapabilirsiniz.

Adim 4. Web AVCHD video yayinlamak
“. ** Flv”, “** swf.”, “** Html.”, “** Jpg.”: Dönüsüm tamamlandiktan sonra, hedef dosya klasörü açin, dört dosyalari bulabilirsiniz. Dashcode ile html dosyasini açin ve web sitenize gerekli kodlari kopyalayip. Ve sonra tüm dönüstürülen dosyalari web Serv yüklemek.