sevdiklerinizle birlikte seyahat deneyimlerini paylasmak

Genç bir dünya vatandasi olarak içinde yasadigimiz dünya ve seyahat gibi diger vatandaslar, hayatini ögrenmek için daha fazla heyecan verici bir yolu yoktur. Insanlar çok farkli sekillerde çok farkli ilgi alanlarina sahip, çok farkli nedenlerle seyahat. Disari çikmak zaman, dil, kültür, gelenek, elbise, ve farkli alanlarda yasam tarzi hakkinda bilgi edinmek için, bilginizi artirmak için bir firsat olsun.

Günümüzde, video tüm aziz anilari korumak için en güçlü araçlardan biridir. Çogu insan seyahat zevk ve hepsi bu aziz anilari korumak istiyor. Agriya Infoway, bir Chennai merkezli yazilim sirketi gezginler adamistir Rayzz-bir video paylasimi script adli mükemmel bir ürün gelistirdi.

Rayzz kullanarak, yöneticileri insanlar olan gerçekten seyahat ilgilenen ve digerleri ile seyahat deneyimi paylasmak saglar. Üye takdire anlari video ve onlar ziyaret ve diger üyelerle paylasabilirsiniz çesitli yerlerde aile ve arkadaslar ile paylastim iyi günler yakalayabilir – onlar dünyanin neresinde olursa olsun.

Üye forumlar ve bloglar üzerinden herhangi bir konuda tartismalara katilabilir. Örnegin, yurt disinda seyahat için gidiyoruz eger, böylece yerel ülkenin para birimi, vize ve kendi para alisverisi için nerede, bilet düzenlemek için ne gibi bilgi, onlar seyahat hakkinda herhangi bir degerli bilgi paylasabilirsiniz. Ayrica diger üyeleri ile sevdikleri fotograflari paylasmak ve sitedeki diger gezginler yeni arkadaslar olabilir. Vb seyahat ederken üyeleri, kadin sagligi sorunlari seyahat ederken hatirlamak popüler tatil turistik noktalar, sey gibi herhangi bir konu hakkinda makaleler gönderebilirsiniz

Seyahat acenteleri ulasim, konaklama, tur paketleri gibi video sunumlari yoluyla hizmetleri hakkinda birçok bilgi saglayabilir, vb gezginler arasinda kalici bir gösterim yapmak ve rezervasyon olasiligini artirmak için emin olabilirsiniz.