reg temizleyici – kayit onarim araci

Bilgisayariniz önlemek için saglikli bir Windows kayit veritabani yavaslar korumak veya temizleyici gereklidir reg temizleyici veya kayit denir, minik bir yazilim ile zaman geçirmek gibi performans düsmesine gerekiyor. Bu makalede, Windows ve nasil bilgisayar sorunlari gidermek için kullanmak için uygun yazilimi seçmek için nasil, reg temiz tarihi hakkinda tüm size tanitacagim.

Microsoft ilk olarak Windows 98 sirasinda Reg Cleaner tanitildi ve o zamandan beri birçok profesyonel Tescil temizleyiciler hizli algilama ve daha iyi temizlik saglamak için olusturulmustur. Neden kayit defterini temizlemek gerekiyor? Microsoft ilk ini dosyasi (yazilim yapilandirma dosyasinin bir tipi) yerine, Windows kayit tanitti, yazilim programcisi için daha iyi yönetimi saglar, ancak kayit veritabani çok büyük büyüdü performans ticaret!

Su anda ücretsiz ve ticari Tescil temizleyiciler 2 türleri vardir. Her ikisi de amaca hizmet ve birbirlerine yerini alamaz!

Sizin gibi birçok Tescil temizleyiciler gibi indirip yükleyebilirsiniz, ücretsiz reg temiz bir insan müdahalesi gereklidir, çünkü kullanimi çok yüklemek için uygun (serbest çünkü!) Ama zor. Ayrica manuel olarak kullanmadan önce yedek kayit gerekir.

Öte yandan, ticari reg temizleyici kullanmak daha güvenli daha iyi hata algilama hizi saglar, ve uzman daha iyi destek olabilir. Bazi ticari temizleyiciler bile önceden Windows hizlandirmak için ayarlama araçlari saglar.

Sana daha etkili bir temizlik istiyorsaniz, bir ya da iki ticari kayit defteri temizleyici yapacak kullanmak, en iyi sonuç için birkaç ücretsiz kayit temizleyiciler kullanmayin öneriyoruz. Otomatik tarama ticari reg temizleyici zamanlama özelligini kullanin ve kayit defteri onarimi.

(C) Copyright 2008 Kok Choon – yerinde tüm baglantilari ve yazar kaynak kutu sürece bütünüyle bu makalenin reprint çekinmeyin.