özerklik iManage doküman yönetim sistem verimliligi artirir

Hizla teknoloji ve dogru bilgi yönetimi üzerinde artan bir vurgu degisen, iç ve bir örgüt disindaki insanlarin onlari doküman ve kayit yönetimi ve uyum ile ilgili kritik is konulari ele yardimci olmak için basit teknoloji çözümleri ariyoruz. Birçok isletmeler genellikle MS-Windows ve Office gibi temel ürünler yerine getirilmedigi özgü ihtiyaçlari var, örnegin, arama ve alma fonksiyonlari hiz, basitlik ve güvenlik açidan verimli karsilanmazsa ortak kullanici ihtiyaçlari vardir. Ve gelistirmek süreçlerin bir ihtiyaç oldugunu biliyor olabilirsiniz ise, nereye kurulusunuz verimlilik, karlilik ve verimlilik artirmaya yardimci olmak için nasil bulmaktan baslamak için bilmiyor olabilir.

Eger verimliligi artirmak için çalisma seklini degistirmek gerekmez. Etkili bir Doküman Yönetim Sistemi sayesinde, yönetilemez hale belgeler daginikligi ve çogaltilmasi yaratmadan, her zaman var bir sekilde çalisabilirsiniz. 40 veya daha fazla ile ilgili maliyetler – istatistiksel Belge Yönetimi çözümlerinin uygulanmasi sonrasinda, bir organizasyon genel belge azaltabilir, konusma.

Doküman Yönetim Sistemleri özellikle Hukuk firmalari, Muhasebe firmalari ve belgeler ve e-posta günlük is temelidir diger profesyonel hizmet firmalarinda, Belgeler ve E-posta yönetmek için teknolojik bir çözümdür. Belgeleri ve e-posta yönetmek için teknik bir çözüm olmadan, önemli is bilgileri içeren belgeler asagidaki karsi savunmasiz hale:

Verimlilik • kaybi
• Veri kaybi
• Veri hirsizligi
• Uygun Erisim

Yukaridaki disinda, belgelerin yönetimi ile ilgili dikkat garanti çok sayida nedenleri vardir.

Bir organizasyon ve artan verimlilik belgelerin otomasyon tarafindan is süreçlerini düzene Akilli Çözümleri temel amaçlari sunlardir. Günümüzün giderek düzenleyici tahrik ortami önemli bir sorundur basit bir kullanici dostu arayüzü ile birlikte belgeleri yönetiminde uyum sorunlari tatmin edici, var.

Özerklik iManage ve pdfdocs belgeleri ve e-posta yönetmek ve profesyoneller arasinda basit isbirligi saglamak için en önde gelen hukuk ve muhasebe firmalari tarafindan güvenilen Akilli Çözümler tarafindan getirildi ürünlerdir.