nasil Aptallar için e-kitap olusturmak için

Tüm bu zaman, belki sen ve ben sadece baskasinin e-kitap okuma da dahil olmak üzere. Belki Bildiginiz internetten, bir sürü insan sadece e-kitap satarak para olabilir var. Neden insanlar bir çok e-kitap yapiyor?

Peki, Ebooks sadece bugün var en iyi online is fikirleri biridir. Sen hiçbir sey için bir e-kitap olusturmak ve neredeyse% 100 kar için satmak! Hangi 10% çok daha iyi – en geleneksel isletme tarafindan ve yazar geleneksel yayinevleri tarafindan sunulan bu küçük yüzdeler çok daha iyi teklif% 25 kar.

Çok kitap yapmak için orada çalismak degil, sadece dogru konu ve dogru satis Methode gerekir. Peki … nasil e-kitap olusturmak için?

Bu yazi i kitap bulmak ve yazmak hakkinda size söylemeyecegim, ben daha sonra benim sonraki yazi size söyleyecektir. Ama önce size konu size açik ofis veya microsoft word gibi kelime editörü yapabilirsiniz, yazma bitmis olmasi gerekir.

Eger konu yazma sonra, sizin için bir kitap yapmak için yazilim kullanilabilir. Bunu yapmak için yazilim bir çok sey var. Benim recomendation biri pdf dosyasi olusturmak için Adobe Acrobat kullaniyor. Zaten benim e-kitap olusturmak için Adobe Acrobat 6.0 kullanilir. Bu basit bir yazilim, sadece açik menü dosyasi, pdf Tamam clik sonra pdf dosyasi yapmak istediginiz dosyayi göz tarafindan olustur! sadece böyle.

I sik sik e-kitap yapmak için kullanilan diger yazilim Activ Ebook Compiler oldugunu. I exe formatinda e-kitap yapmak istediginizde bu yazilimi kullanilmaktadir. Benim okuyucu, bilgisayar bir sey make install olmadan e-kitap paylasmak istediginizde sik sik bu yazilimini kullanmistir.

Kullanilan herhangi bir uzman beceri yok her ikisi de, sadece yolda fare ve ebook hareket yapmaniz gereken tek sey.