hatayi düzeltmek yorum – tamamen yavas bir pc elde mutluyuz sürece bu çalisma

Kayit defteri temizleyici, Error Repair, yedekleme restorasyon tarama ve programlari baslangiç ??yönetmek için büyük dügmeleri ile basit bir arayüz kullanarak sistematik kayit hatalari için kontrol ve yapar tarafindan çok iyi ayar Bilgisayariniza performans fonksiyonlari. Ayrica, ilk tarama sirasinda kesfedilir herhangi bir hata o hata türüne göre gruplandirilir. Bu Hata Fix Inceleme ile, kisa ve basarili bu kayit defteri temizleyici kullanmak için ne kadar görmek için bir konumda içinde olacak ve en yüksek genel performansi bir kez bir kez daha anda sistem isletim olabilir.

Error Repair hatalar sistem içinde açilir olusturma gibi bilgisayarinizin yavas çok çalismasini saglamanin, gereksiz girdileri, bozuk yollar, eski dosyalari ve kayit defteri içinde insa var geçersiz kisayollari tespit edebiliyor derin-tarama islevi vardir. Ortaya çikabilecek bazi yaygin hatalari bozuk DLL dosyalari, internet explorer hatalari ve dosya yolu hatalari içerir.

Bu kayit defteri temizleyici düzenlemek ve% 70 gibi bir sürü olarak tarafindan açilis hizi bir destek sonuçlanan kadar baslamak için halsiz olmak için sistem tetikleyebilir programlari baslar kurtulmak için kapasitesine sahiptir.

ErrorFix madde ile birlikte fonksiyonlari ile oldugu kadar kendi ön temel görüntü olarak yasayan ve bazi kisilerin sadece sadece kayit defterini temizlemek için bir kayit defteri temizleyici elde oldugunu söylemek bile, en iyi mal bazi yardimci olabilir ekstra fonksiyonlar tedarik kompakt ve bir kayit defteri düzenlemek. Tekrar yerine bir arka sahip herhangi bir saygin kayit defteri temizleyici için hayati önem tasimaktadir ve Hata Fix kadar tekrar geri sunar ve muhtemel size kayit defterini tamamen tekrar için yapar fonksiyonu geri. Ayrica çok daha yetenekli kisisel bilgisayar tüketici bir hizli tarama saglamak için, parasi alabilirsiniz tarama özellestirme alternatif sunuyor.

Kesinlikle temel bir kayit defteri temizleme iken, günümüzde mevcut ana yirmi kayit defteri temizleme kisisel bilgisayar yazilim ve 1 mükemmel bir parçasidir. Tarama ve proses onarim bir günümüze gün süpürge tahmin ediyorum ne kadar iyi ve bir Kisisel bilgisayar verimliligini artirmak çok iyi bir meslek yok.