dosya senkronizasyonu — kolayca yinelenen dosya temizleyici ile dosyalari senkronize nasil

Bize her zaman mükemmel bir maç karsilamak için bir dosya senkronizasyonu yapmak için bilgisayar kullanirken, gerekli, örnegin, bir yerel sabit sürücü ve çikarilabilir sürücü arasinda ya da yerel bir sabit sürücü ve uzak ag sürücüsü arasinda dosya senkronize edin. Burada, günlük hayatta dosyalari senkronize için bazi yollarini tartisacagiz.

Normalde, biz de ne iki dosya, senkronize çalisirken kopyalayin ve sonra bizim hedef (daha fazla kullanim için diger diskler veya ev bilgisayari için) yapistirin etmektir. Dosya çok büyük degil, bu faydali olacaktir. Bunu günde tekrarlamak zorunda çünkü Aksine, mutsuz bir deneyim ve rutin bir görev olacaktir. Cidden, bazen biz büyük ölçüde çalisma verimliligi etkileyecek belirli bir dosya ya da degil, kopyalanan olup olmadigini unutacak degistirilmistir kadar çok dosya var. Ama elinde bir dosya senkronizasyonu programi varsa, biz kolayca dakika içinde bu sorunu çözebilir. Merak etmeyin! Duplicate Cleaner File adli bir program bize relaxingly dosyalari senkronize yardimci olacaktir.

Bunu teklif ne gibi, File Cleaner kolayca taramak ve sonra bilgisayardan çift dosyalari (yinelenen belgeler / e-posta / müzik / resim) tür silmek için yardimci olan bir programdir çogaltin. ITunes çiftleri kaldirmak için çalisirken çünkü arkadasim tavsiye ona geldi. Onun paket “Sync” fonksiyonu bize asagida görebilirsiniz ne gibi dosyalari senkronize saglar:

1) yinelenen dosya temizleyici çalistirin.
2) “Sync” sonra üst “Gelismis” sekmesine tiklayin ve.
3) “Sol Klasör” ve “Sag Klasör” tiklayarak esitlenecek iki dosya gidin, devam etmek için “Scan Now” butonuna tiklayiniz.
4) tarama tamamlandiktan sonra, biz bir yeni veya daha büyük olan, örnegin, iki dosya arasindaki fark belirten bir dosya listesini göreceksiniz. 5) Sonra biz sadece dosya / klasör senkronize etmek “senkronize” tiklayabilirsiniz.

Yukaridaki oldukça basit adimda, hizli bir sekilde dosya / dakika içinde klasörleri senkronize edebilirsiniz. Eger dosya senkronizasyonu yapmak istediginiz herhangi bir mat Yani, kopyalama ve geçmise sorun kurtulmak amaciyla bu program güvenmek hatirliyor musun ne zaman tasarrufu ve çalisma verimliligini artirmak, tekrar ve tekrar gerekir.