büyük boyutlu pst dosyalari bölmek için yazilim

Biz Microsoft Outlook saklamak ne olursa olsun, bu PST Dosya seklinde saklanir. Bir PST Dosya Çünkü biz PST Dosya büyük bellek kapasitesi mesajlari, e-posta, kisiler, takvim, notlar vb gibi günlük bilgi için tüm önemli dosya ve gün saklayabilirsiniz harika bir yerdir, biz de hacimli veri saklayabilirsiniz PST dosyalari.

Ne olur zaman gelince biz PST dosyasina veri ekleme ve dosya büyük bir boyutu varsayar devam olmasidir. PST dosyalari çok yavas çalismaya ve PST Dosyalar verilere erisirken bizim çok zaman israf edilmektedir basladigi bir sonucu olarak. Bu sorunun kurtulmak için, büyük boyutlu PST dosyalari daha küçük olanlari içine bölünmüs ya da kirmak için önemlidir. Split Outlook PST belirli algoritma ve programi ile büyük boyutlu PST dosyalari daha küçük olanlari içine böler yazilimidir. Bölme bittiginde sonra, yazilim sonra sonra itibaren bir yildirim hizda PST dosyalarina erismek mümkün olacak bir küçük desen ve gelen bölünmüs PST dosyalari görüntüler.

Split Outlook PST yazilim temel özellikleri su basliklar altinda özetlenebilir:
• gerçeklestiren tek islevi okumak
• bölme programin gelismis setleri kullanarak mi
• içinde Grafik Kullanici Arayüzü insa etti
• XP vb, 2003, 2007 gibi MS Outlook en son sürümlerinde çalisir

Split Outlook PST yazilim kullanmanin birçok avantaji vardir. Bu yazilim tek seferde büyük boyutlu PST Dosyalar, ama ayni zamanda tüm tamir onlari böler sadece. Yazilim çok hizli bölme yapar ve uzun sikici saatlerce beklemek gerekmez. Yazilim iyi PST dosyalari bozuk ve samimi derece kullanici degildir. Yazilimi çalistirmak için çok kolay ve bu yazilimi çalistirmak için bir teknik okul olmak zorunda degildir. Ön bilgi olmadan herhangi bir kisi bu yazilimi çalistirmak mümkün olacaktir. Yazilim, piyasada kolayca kullanilabilir mevcuttur. Size en yakin yazilim prizden satin almak veya internetten indirebilirsiniz. Fiyat ile ilgili olarak, yazilim en ucuz ve kolayca uygun fiyatli.

Yani, yakin zaman PST Dosya büyük boyutlu alir ve ne zaman çok yavas çalisiyor, bunun yerine sürtünme ve tüm gerginlik ve endiseler kurtulmak için bu bölünmüs yazilimi kullanin dumanli degildir.