anti virüs yazilimi ile ilgili yorumlar

Antivirüs yazilimi birçok yorumcular vardir. Teknik bloglar veya yazilim inceleme sitelerinde bol ve her yazilimin her parçasinin kendi görüsü vardir ve ister ne kadar iyi ya da kötü her anti virüs araçlari ve tüm dünyaya söylemek istiyorum. Ancak görüslerini her biri öznel olmasi ve gerçekten mevcut farkli araçlar arasinda ayrim yapmak herkes için kolay degildir yapar olabilir.

Aslinda bu anti virüs araçlari araciligiyla pek çok görüsler gidip düzgün iyi bir virüsten koruma yazilimi veya hangi yazilim berbat kilan açik bir çerçeve olusturmak için oldukça zordur. Ama sahip iyi ya da kötü degerlendirmeleri sayisina bakarak anti virüs araci her popülerlik tahmin etmek mümkündür.

Bu antivirüs görüs sitelerin tüm ayrica kisisel bilgisayarda uygun antivirüs araçlari yüklemeye gerek hakkinda okuyuculari ögretmek için yardimci olur. Onlar virüs saldirilari tehlikeleri hakkinda size etkileyecek. , Harddisk yok e-posta hesaplarindan bios cips, spam e-postalar nakavt ve ekranda porno gösteren sadece düzgün internet karanlik yüzü karsi sisteminizi korumak yoksa karsilasabileceginiz ki tehlikelerden bazilaridir.

En son anti virüs korumasi ile ev ve ofis bilgisayarinizi korumak emin olun. Eger anti virüs paketi yüklemek için hangi seçemezsiniz eger, o zaman da Norton, MacAfee veya AVG gibi iyi sevdim yazilim kontrol edebilirsiniz. Bu popüler araçlar düzenli olarak güncellenen ve özellikle sörf genel için kendi bilgisayara ihtiyaciniz ev kullanicilari için çogu kullanicinin ihtiyaçlarini karsilayacak.