açik kaynak gerçekten açik anlama geliyor

Tartisma hala, ne kadar açik kaynak kodlu bir sirket para eder ki? Bu, herhangi bir geleneksel tugla ve harç sirket için devam eden bir soru olmustur ve her zaman açik kaynak gerçekten açik anlamina anlamak için normal bir insan için bir meydan okuma olacaktir. Biz Açik Kaynak üzerinde özel insa uygulamalari teslim edilmistir ve farkli dikey ihtiyaçlarini karsilamak için kurumsal düzeyde uygulama binada bir nis gelistirdik. Sanirim Açik Kaynak ile ne yaptigini gelmeden önce, bana ilk Açik Kaynak üzerinde temel soru duralim. Açik Kaynak anlamiyla yakit ile enerji ve dogru araç için yapilandirilmis, bir gövdeye edilmistir sürece hiçbir degeri olan bir motor gibidir.

Açik Kaynak bir, yapilandirma organize ya da özellestirerek belirli is süreçlerini elde edebilirsiniz nasil bir çerçeve sunan temel platformdur. Açik Kaynak sirketlerin para kazanmak ve nerede sinir açik kaynak kodlu bir sirket ve bir gelir merkezli sirket arasinda çizilir nerede ve evet, bu. Açik Kaynak ile son bes yilda nisan ile Corelynx biz bize farkli dikey pazarlar yani için ürün portföyü sekil yardimci olmustur. Sigorta, Kredi tamir, Emlak, Otomobil Online Pazar ve Müsteri Iliskileri ve Toplama yönetimi. Biz ürün mimarisi iki patenti var olan iftihar ediyoruz. Görüs müsteri açisindan en büyük zorluk dogru ürün çerçevenin seçimi ve ardindan yapilandirma veya özellestirme gerçeklesebilir nasil tanimlanmasi.

Bu gelecekte gelistirmeleri için yükseltme güvenli ve esnek yeterli oldugunu sekilde Açik Kaynak çerçevesinin kullanim plani çok önemlidir. Corelynx Is Uygulamalari, Içerik Yönetimi ve Kisisellestirme, Müsteri Kazanma ve Yönetimi ve Internet Pazarlama için Açik Kaynak kullanarak faaliyetlerini farklilasan. Açik Kaynak kullanimi sayesinde, daha önce bagli olma yüksek maliyet ve agir süre taahhüdü için teknoloji kullanimi tehlikeye Küçük ve Orta Ölçekli isletmeler, yararlanmistir. Bizim yeniden seçilir Açik Kaynak teklifleri kullanarak daha iyi kullanim ve yönetimi için kendi sürecini tanimlamak nasil müsterilerimize olgun ve egitmek.