yavas pc benim kolay teknigi ile bu sorunu çözmek

Bilgisayarinizi kötü performans edildi mi? Programlari yüklemek için bir sonsuza kadar almak gibi görünüyor musunuz? Bilgisayarinizda sorun çoklu görev var mi? Ben aslinda yeni bir bilgisayar satin beni kurtardi yavas PC düzeltmek bulduk.

Benim bilgisayar çok yavas yavasladi sonra biraz arastirma yapmaya basladi. Benim bulgular? Tüm bilgisayarlar zamanla yavaslamasi! Bu sorunun nedeni? Sagliksiz bir Windows kayit.

Bir kayit defteri nedir? Tüm bilgisayarlar kayitlari var ve Windows tarafindan kullanilan tüm önemli bilgileri, verileri ve tercihlerini depolamak. Binlerce dosya her gün kayit manipüle ve zaman içinde bazi verileri bozuk ve / veya geçersiz hale gelir. Bu gereksiz dosyalari çok hizli bir sekilde birikir ve önemli ölçüde azaltmak için herhangi bir bilgisayarin performansini neden olur. Bu kayit defteri korumak ve temiz tutmak için çok önemli olmasinin nedeni budur! Bu yüzden bana nasil göstereyim …

Simdi bu elle yapmak zorunda olacak bir sey degil, merak etmeyin. Ben tarar ve Windows kayit düzeltmeleri bazi büyük yazilim bulduk. Bu önemli bir Windows araci Registry Fix adi verilen ve ilk kayit tarama çalistirdiktan sonra bu geçersiz dosyalari yüzlerce bulundu ve kaldirilir. Bu araç ayni zamanda tanimlar ve bilgisayariniza zararli dosyalari ortadan kaldirir. Tüm bu gereksiz dosyalari benim kayit defterinden temizlenen sonra benim Bilgisayarinizin yeniymis gibi performans oldu. Bilgisayarim bu hizli ve etkili olmamisti! Kesinlikle harika bir yavas PC düzeltme olarak bu programi öneriyoruz.

Kesinlikle daha fazla bilgi için kendi web sitesini kontrol: Tiklayin!

Yükseltmek zorunda kalmadan çok daha hizli bilgisayariniza olun! Benim bilgisayar geçmisi olan birinden götürün: Bu araç, herhangi bir PC sahibi için kesinlikle çok önemlidir. Bugün Registry Fix göz atin!