kendi web sitesi yapmak için bir web sirketi neden ihtiyaç

Yeni web siteleri için artan talebi ile, genellikle proje ihale sunan web sitelerinde yiyecek ve içecek serbest web gelistiricileri bir dalga web gelistirme sirketleri ve tabii yükselisi geliyor. Bir dereceye kadar, bu serbest gelistiriciler sahip büyüktür. Bu adamlar bazilari kesinlikle yetenekli ve bazilari Joomla dönüsüm PSD uzmanlari ile yetenekli. Bunun disinda, biz web sitesi gelistirme yapilan siparislerin toplam sayisi yayilmasinda yardim yapmak oldugunu itiraf etmeliyim. Ayrica, onlar büyük ve köklü web gelistirme sirketleri ile karsilastirildiginda kiralama ücretlerine kesinlikle ucuz konum.

Ama serbest ucuzdur ve birkaç iyi olanlar o zaman neden dünyada ben kendi web sitesi olusturmak için bir web sirketi gerektigini söylüyorum, orada var mi? Varsa

Bunu serbest isi yapmak için çok mutluyuz oldugunu söyleyebiliriz neden bazi gerçekten iyi argümanlar olsa bile, biz onlari ise aldigimiz dezavantajlari bir çift vardir. Zaman serbest Çogu proje sonrasi sözlesme yok. Serbest web siteleri, kendi fiyat teklifi ve web sitesi gibi (genellikle daha sonra Joomla kodlama PSD ile dönüstürülür bir PSD görüntü) ve web sitesi teslim sonra, kendi sorumlulugu orada biter nasil görünecegini hakkinda biraz iltifat göstermektedir.

Sorunlari sadece yapilan web sitesi ile ortaya çikar ne zaman seyler acele ve edecegiz böylece sorun baslar yerdir, serbest para kazanmak için müsteri bir çok ihtiyacimiz var, onlar bunu düzeltmek yardimci olmak için kullanilabilir olmayabilir. Daha sonra baska bir serbest ödemek zorunda olan ve döngü uzayip gidebilir.

Web sitenizin aldiktan sonra profesyonel bir ise tüm bu riskleri ortadan kaldirir. Sirket ile sartlarda bagli olarak, zaman belirli bir miktar için web sitesi korumak için hakkiniz olabilir, ya da gelisimi sirasinda yapilmistir hatalari denetlemek için birkaç ay garanti olabilir degilse.

Günün sonunda, bir serbest ise fayda olsa bile, proje sonunda riskleri gerçekten deger olmadigini görüyoruz. Bir web sirket ise kesinlikle güvenlidir ve kesinlikle güvenebilecegimi bir seydir.