kayit defteri temizleme kullanmanin avantajlari

Ev ne olursa olsun emin ile gelen, bilgisayar sistemleri pencere-çalistirmak sorunlari sadece kayit defteri gibi seyleri firçalayin ile herhangi bir araçlari ile gelmiyor (örnegin eylem ve infaz tüm kayit kayit defteri, gibi)-insa. Sen, sen, bazi çok temel degistirerek görevleri üstlenmek için bir çaba ayrilmaz kayit düzenleyicisi (Regedit) kullanmayi tercih gerekiyor olabilir. Yine de daha büyük degisiklikler yapmak için, kayit defteri degil sadece o zaman yük almak için herhangi bir ayarlama yapmadan olacak böyle son derece karmasik bir yapidir agaç, ancak yapilan küçük bir hata geri dönülmez sona erebilir yaralanma için girmeniz gerekir kayit defteri ve bilgisayar.

Orada su an bu travma uzak tutmak amaciyla kayit bakim görevleri yerine getirmek amaciyla sisteminize indirebilirsiniz çok farkli bir kayit defteri temizleme programlardir. Böyle bir program kullanarak ilgili temel iyi bir sey ezici çogunlugu yükleme isletim görevlere, açik, adim adim prosedürü son derece kullanimi kolay ve islevi olmasidir. Bu tür programlar ayrica onlari tamamen kayit tarama ve kayit içinde derin gözlemliyor olabilir herhangi bir hata kesfetmek için izin veren gelismis algoritmalar kullanir. Daha sonra, fare sadece birkaç tiklama ile, kayit defteri ve onarim tarama veya göz atmak için en iyi uygulamalar ekranda gösterecektir bulunan hatalari, silebilirsiniz.

Eger girisleri sabit olmasi ve hangi silinmelidir ihtiyaci olan emin degilseniz, böylece ellerinizi görevi yaptirmayi, sadece bir bilgisayar tarama ve geri yükleme mümkün olacak. Mükemmel temizleyiciler arasinda da zaten silinmis kayitlari tarafindan birakilan bos kayit defteri anahtarlarini silin, hangi kayit de-parçasi saglayacak olabilir. Bu nedenle yapmanin, kayit boyutlarini önemli ölçüde laptop kapatma üzerine fonksiyonu-özellikle gerekiyor programlari kesfetmek ve sekilde pek çok paketleri ile bakmak zorunda kalmazsiniz anlamina gelir ki, indirilebilir baslar- kadar, böylece çalisma süresi sik. Tüm kayit defteri temizleme böylece daha önce size daha indirme olabilecegini bilmek saglamak kullanmak ve cihaz açik sistem ile birlikte uygun oldugunu garanti, bunu yapmana izin.