bu etki alani adi gerçekten özgür

Bazi web hosting firmalari “ücretsiz alan adlari” ile müsteri cezbetmek, ama ince baski okumak. Isimler sadece ilk yil için ücretsiz ve daha sonra daha sonra yillik ücretleri devam edebilir.

Baska bir hile web hosting hesabi onlarla kalir ve baska bir ana bilgisayara transfer degil sürece, bir yasam için ücretsiz alan adlari vardir. Müsteri alan adina sahip degil çünkü alici dikkat. Bu web hosting satin alma sirasinda arka planda kayitli hosting sirketi oldu çünkü onlar bile etki alani adi kayit de buna erisemez.

Bu ismin kontrol kalmasina izin, saygin bir kayit gelen alan adlari satin almak için iyi bir fikirdir. Eger ev sahipligi yapmaya hazir oldugunuzda, sinirsiz etki bir hesap üzerinde barindirilmasi saglayan bir web hosting plani satin. Sadece zaten kendi alani olmadigini belirten siparis formunda radyo dügmesini isaretleyin.

Zaten bir hosting hesabiniz varsa, hesabiniza yeni bir etki alani eklemek için özellik eklenti etki alani adini kullanin. Bu para kazanmak için harika bir kombinasyon. Sinirsiz web hosting için bir WebHostingPad kupon kodu ile daha fazla tasarruf.