bir casus yazilim tarayici iyice casus yazilimlari kaldirmak yardimci olacaktir

Size aninda yüklemek ve casus yazilimlari kaldirmak için kullanabileceginiz bir casus yazilim temizleme aracidir ariyorsaniz düsündügünüz gibi, o kadar kolay olmayabilir. Birçok ücretsiz casus yazilim araçlari kullanilabilir, ancak bazilari çikarmadan yerine makineye casus katacak. Yani çok akillica seçmeniz gerekir ve sadece buldugunuz ilk yüklemeyin.

Bu casus yazilim yüklemek nedeni bu özgür yazilim yazilim sirketleri casus yazilim ile makine bulasabilir en iyi yoldur. Bu kadar çok insan bile zararli olabilecegini düsünmeden, kendi makinelerine yükleyebilirsiniz çünkü spyware bir neden sayisidir. Ekran ve dosya paylasim programlari da PC enfekte olacagi en yaygin yollarindan bazilaridir. Belki hashas pencere onlarca aniden vardir dosyayi deneyin ve açtiginizda sadece fark bu son albümü, indirmek için çalisiyoruz. Bu casus yazilim ve çok zararli olabilir ve bilgisayariniza zarar bir çok neden olabilir.

Norton gibi popüler antivirüs programlari, çogunlugu casus yazilim korumasi ile önceden yüklenmis olarak gelen ve ayri bir casus yazilim temizleme aracidir almak gerekmeyebilir. Bu nedenle her zaman ilk kontrol ve ne antivirüs programi bakin. Bu bir yoksa, o zaman en kisa sürede olabildigince bir almalisiniz.

Ayrica, denemek ve olabildigince ücretsiz program ve dosya paylasimi gibi birçok kaçinin. Kesinlikle bir casus yazilim temizleme aracidir yüklü kadar yeni bir sey indirmek ve çalisan çalismayin. Onlar da makinenizde zaten olanlari kaldirmak gibi spyware herhangi bir yeni tip algilar. Her zaman makine enfekte ve sonra temizlemek için bir teknisyen ödemek zorunda olma riski daha korunacak daha iyidir.

Profesyonel En iyi Spyware Scanner üzerinde bir deneyin.