arama motoru siralamasinda araci

Orada internet üzerinde SEO araçlari bol ve birçok ücretsizdir. Kullanmak para küçük bir miktar ödemek zorunda birçok SEO API araçlari da vardir. Ancak, web sitenizin SERP (arama motoru siralamasinda pozisyon) hakkinda gerçek zamanli bilgi bulmak oldukça zor olabilir. Hatta Google’in API kullanarak belirtilen anahtar kelime ancak, son veritabani güncelleme vardi pozisyon için Google üzerinde bulundugunuz konumu almazsiniz. Yahoo ya da MSN için de aynidir.

SERP 2.0 arama motorlari dogrudan gerçek zamanli bilgi almak için TedallCorp tarafindan gelistirilen bir API. Yani … API Google sayfa 2 üzerinde söylediyse sonra sitenizin konumu 11 ve pozisyon 21 arasinda oldugundan emin olabilir ama ilk 20 de ama kesinlikle en iyi 10 yer degildir. En çok arama motorlarinda gerekli anahtar kelime için daha iyi bir pozisyon almak için gerektiginde ve bu bilgileri çok önemlidir.

Bu API, Google, Yahoo ve MSN gibi büyük arama motorlari tarafindan bulunan web sitenize geri hakkinda degerli bilgiler saglar. Ayrica kendi PR izlemek ve Google güncellemeleri olacak gelecegi PR hesaplamalari yapabilirsiniz.

Ve, tabii ki, web sitenizde anahtar kelime yogunlugu, anahtar kelime trafigi ve daha da analiz edebilirsiniz. Sen populars arama motorlarinda liderleri ile web sitenizi karsilastirmak ve bir numara olan ve olmayan neden görebilirsiniz.

Ama kendiniz kontrol etmelisiniz böylece Arama Motoru Siralamasi Araci çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz.