Tip alaninda videolari etkisi

Teknolojisi sayesinde, çok mesafe azaltmak ve dogru insanlarla bilgi paylasmak için mükemmel bir ortam sunarak, tip alaninda gelistirdi. Önceki gün, insanlar tedavi ve özel tibbi alanlarda uzmanlasmis doktorlar farkinda degildi, ama simdi insanlar son tedavilere maruz kalan ve tedavisi için uzman doktorlar ulasmak için yeterli farkindayiz vardir.
Insanlar internet üzerinden herhangi uzmanlardan saglikli bir hayat sürdürülebilmesi için ipuçlari elde edebilirsiniz. Tip alaninda adanmis birçok bloglar ve siteler insanlara gerekli detaylari sunuyoruz. Hatta onlarin sorulara yanit almak için doktorlar sohbet etmek herhangi bir tibbi dernek veya ag üyesi olabilir.

O ile bitmiyor; doktorlar diger uzmanlar ile saglik sorunlari paylasmak ve sorunlari çözebilir. Avustralya’da bir doktor bir web kamerasi araciligiyla Amerika Birlesik Devletleri yüz yüze bir Dean yardim alabilirsiniz. Bir web kamerasi kayit cihazi kullanarak, konusma kaydedilir ve basvuru için online kütüphane olarak gönderilebilir.
Videolar onlar yüz yüze sohbet sanki basit ve net bir biçimde belli ki konulari açiklamak ve ayni çözüm almak gibi hastalar arasinda en çok tercih edilen iletisim araci haline gelmistir.

Bir saglik kurulusuna ait bir site bu kayit tesis sunuyor, daha sonra sitesini ziyaret hasta ayni zamanda doktora kendi etkilenen vücut alani gösterebilir gerekirse onlarin sorunu açiklayan açikça video mesaji kaydedebilir ve birakabilirsiniz. Doktor oldugunda, o / o video dinlemek ve video formatinda hastaya dogru ilaç reçete olabilir. Bu video mesajlari ileride referans olarak kullanilabilir.

Teknoloji ile büyümek için, sitenizde bir web kamerasi kayit cihazi sunan ve çevrimiçi daha fazla hasta çekmek. Doktorlar da, onlara yardim kamu yardimci olacak hizmet ve deneyimlerini, açiklayan bir video mesaj birakabilirsiniz. Ayrica, kanser ve AIDS gibi yasam öldürme hastaliklari ile ilgili farkindalik insanlarin daha çok sayida ulasmak olacaktir videolar araciligiyla yapilabilir.

Bütün bunlar sitenizde bir web kayit yazilimi entegre ederek mümkündür. Quickcam, iyi kurulmus bir web gelistirme sirketi Agriya gelen, net da kanitlamis böyle bir yazilimdir.