microsoft windows 2003 sunucu için uzaktan destek hizmetleri

iYogi, yeni nesil uzaktan teknik destek sirketi, isletme sahipleri verimli bir BT departmani bakimi olmadan ag korumak saglayan, bugün Microsoft Windows 2003 Server destegi de dahil etmek için küçük isletme hizmetlerinin genisleme duyurdu. Dünya çapinda 30.000 ‘den fazla müsterisi ile, iYogi 70’den fazla yazilim uygulamalari ve çevresel aygitlar için destek saglar ve benzersiz bilgisayar basina $ 84,99 olarak / yilda baslayan, küçük isletmeler sunucu hizmetleri için tasarlanmis özel servis paketleri sunuyor.

“Sunucu tabanli LAN var ABD’de 2,4 milyon küçük isletmeler Su anda,” Merle Sandler, IDC KOBI programinda arastirma yöneticisi söyledi. “Ag Çözme – ilgili sorunlar genellikle yeterli BT kaynaklardan yoksun küçük isletmeler, ilgilendiren bir alan olabilir.”

Microsoft Windows Server 2003 çok amaçli bir isletim sistemi yetenekli sunucu rolleri çesitli bir dizi tasima. iYogi asagidaki özellikleri ve destek seçenekleri sunar:

aktif dizin hizmetleri
grup ilkeleri
haklar yönetimi
Terminal sunucu destegi
performans ve izleme
Dosya ve yazici sunucusu
internet bilgi hizmetleri
sanal özel ag
hak yönetimi hizmetleri

“IYogi dünya genelinde müsterilerine mükemmel teknik destek saglayan deneyim Hindistan’in 20 yil güçlendirir,” iYogi Baskani, Vishal Dhar dedi. “Biz devrimci bir fiyata inanilmaz bir deneyim sunmak için kisisel kapali iksa modeli genisletmistir. Microsoft Windows 2003 Server için Bizim Server hizmetleri yillik tecrübesi Microsoft ürünleri destekleyen Microsoft Sertifikali profesyoneller tarafindan saglanmaktadir. Onlar küçük bir isletme yardimci olmak için tutku ve var Kurumsal müsteriler, teknoloji yatirimlarinin potansiyelini gelistirmek. ”

iYogi en Uzaktan Servis iYogi hizmetleri her ile birlikte Windows 2003 Server için, Amerika Birlesik Devletleri, Kanada ve Ingiltere müsterileri tarafindan kullanilabilir. % 86 ve% 93 müsteri memnuniyeti bir çözünürlük orani ile, iYogi kendi küçük isletme teknik destek ihtiyaçlari için ucuz ve tutarli seçenegi ile müsterilerine sunmaktadir.