hizli ve kolay çözümler bilgisayar veri ve dosyalari geri yüklemek için

Bu, 2010 onunla pazara girmek için henüz PC’nizde veri ve dosyalari geri yüklemek için en iyi çözüm getirdigi bilmek güven vericidir. Simdi yedekleme ve dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayar verileri ve dosyalari geri kadar zor bir is oldugunu ve iyi bir bilgiye sahip olanlar için birakti. Ancak bugün mevcut seçenekleri ile bazi olmasi gerek, ya da bir kaza ya da kaza durumunda bu kaynaklari kullanmak ve verilerinizi güvenli tutmak edebilmek için herhangi bir teknik bilgi yoktur.

Bilgisayarinizdaki verileri yedekleme sadece iki dakika içinde yapilabilir ve hatta bu konuda unutmak ve dosyalarinizi, veri ve sistem güvenli tutmak endise izin böylece planlanmis olabilir. Daha sonra, bilgisayarinizda veya sistem verileri geri yüklemek için gereken olay bu gibi kolayca yapilabilir. Eger harici bir sabit disk kullanimi ile geri yükleme islemini baslatmak kullanilabilir en kolay ve en kullanici dostu çözümler kullanimi sunan, hatta USB cihazi veya CD ve sadece geri tüm dosyalari ve veri yerini alacak hizli bir geri yükleme için tiklayabilirsiniz En son yedekten sistemde.

Tamamen yanlislikla, ya da bilgisayariniza seçilen verileri geri yükleyebilirsiniz baska bir talihsiz faaliyet dosyalari silerek, bu bozuk dosyalari gibi sisteminizde kismi bir problemi yasayan varsa. Bu biraz daha teknik gelebilir, ama degil. Aslinda bu tam geri yükleme islemi kadar kolay, sadece ekstra birkaç dakika sürer – daha önce bilgisayarinizdan yedeklenmis olan tüm dosyalari ve veri menüsünde gezinmek için kolay bir ile sunulacak çünkü bu ve bilgisayariniza geri yüklemek istediginiz bu dosya ve veri hangi seçmek için seçenek verilmistir.

Bu kilavuz çok basit gelebilir, ancak sürecin en son yedekleme bazi olmak ve bugün mevcut çözümler geri ihtiyaci oldugu gerçekten gibi teknik – yani arka plan, bilgisayar deneyimi veya nitelikleri (ya da benim gibi, niteliklerin eksikligi) önemli bir IT çok düsünülemez ne yaptim eger bir dügmeye tiklamayla bilgisayariniza tüm verileri geri yüklemek için yerinde bir koruma olurdu huzuru sahip yararlanabilir.