çalisan katilim kayit yazilimi – bu kullanmayi ögrenmek

Eger oyunun yeni kurallarini ögrenerek bir yönetim pozisyonuna için sirket gida zinciri kadar yolunuzu çalisma planliyorsaniz olmazsa olmazlardan. Yil Geçmiste, özellikle kazançli bir is bir yönetim pozisyonuna, isgal için bir temel gereksinimi vardi. Bu temel gereksinimi bir tam dikmek olmak vardi.

o günler arkadasim vardi

Çalisan yönetimi Oyunun temel araçlari sonra tekrar tam duyarsizlik liberal bir doz ile karisik korku ve sindirme vardi. Tabii, yönetici olarak daha fazla para kazanmak ancak herhangi yoktu çünkü, arkadaslarinizla harcama unutabilir.

Yeni ile Eski ve ile Out

Ancak, yönetim oyun bugün akilli yumusak huylu insanlar sadece kendinizi eski okul yönetim kenara iterek zorbalari ve sirket görevlerde çalistilar gibi birakti köklü degisiklikler geçiyor.

Yeni katilim izleme yazilimi

Bu yeni degisikliklerin gerçeklesmesi için izin veriyor yeni araçlardan biri çalisan yönetim ve izleme yazilimi yeni formlar, bu nedenle kesinlikle kullanmayi ögrenmek zorunda. Katilim kayit yazilimi da çalisma listesine eklemek için ilk kisilerden biri olmalidir.

ince katilim desen nüanslari tespit

Bu yazilim programi ile kolayca çalisanlarin devam kayitlari herhangi bir sayida bir grup ya da bireysel olarak ya izlemek mümkün olacak. Ayrica, baska türlü algilamak için çok ince olacaktir katilim desen herhangi bir ince nüanslari aninda bu yazilim programi ile taninabilir.

bilgi ve bilgi ile güç

Ya zaman çizelgeleri ve hesap makineleri ile hiçbir hassling, bir fare bir tiklama ile her türlü veri ve bilgi bu yazilim programi içine girdi, çünkü aninda herhangi bir kemik kafa okuyabilecegi çizgi grafikleri ve çizelgeleri dönüstürülür. Günümüz çalisma ortami bilgi ve bilgi yönetimi güç oldugunu ve bu yazilim yapmak için izin ve iyi yapacak seydir.