Roxio kopyalama ve 3 yorum dönüstürmek

Nihayet yazilim içine bakmak için bir firsat yaptiktan sonra, ben bu Roxio Copy yazmak ve 3 yorum dönüstürme zorunda hissettim. Sadece belirli dosya formatlari alarak bazi cihazlara sahip yorgun iseniz, özel ilgi Bu yorum bulacaksiniz. Umarim, bu kisa inceleme okuduktan sonra, Kopyala ve dönüstürme olsun veya olmasin en sevdiginiz tasinabilir medya oynatici ile uyumlu olacak sekilde kolayca yeniden dosyalari size yardimci olacak daha iyi bir anlayis olacak.

Geçenlerde bir iPod satin aldi, ama benim dosyalarini birçok cihaza kolay aktarim için dogru biçimde degildi kesfetmek için hayal kirikligina ugradim. Ben spor salonunda onlari zevk için dosyalari yeniden biçimlendirmek zorunda kaldi, ama ben nasil böyle bir görevin tamamlanmasi hakkinda gitmek için hiçbir fikri yoktu. Kopyala ve dönüstürme böyle durumlar için olusturuldu.

Kopyala ve dönüstürme ile, hemen hemen herhangi bir video veya müzik dosyasi alabilirsiniz ve daha sonra otomatik olarak seçtiginiz biçimine dönüstürmek. Bunun disinda, en sevdiginiz CD’leri yedek kopyalarini yapabilirsiniz. Köpek yavrusu nadir Pink Floyd albümü için tek kopyasini üzerinde kafa yormak için bir sans önce, biliyorum. Sen, yazilim ile hatta DVD ve Blu-ray veri diskleri sey kopyalayabilirsiniz. Balayi video bir kopyasini yapmak ister misiniz? Kolayca sadece birkaç dakika içinde bitti.

Organize olmak ister? Kopyala ve de yapar dönüstürün. Disk Galeri size CD koleksiyonu ile kazma ve bütün gün basinizi sikismis oldugunu gizlenmis B izi aramadan aradiginiz dosyayi bulmanizi saglar. Dosyalari iPod zaten varsa, kolaylikla PC’nize onlari yedekleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, Kopyala ve dönüstürme yazilim koleksiyonu için mükemmel bir ektir ve kesinlikle tavsiye ederim. Kullanimi çok kolay ve CD koleksiyonu hiç kaybolmasi ya da çalinmasi durumunda yedek maliyeti küçük bir servet kaydedebilirsiniz.