kolayca mov videolari dönüstürmek

Mov video dosyalarini kolayca kullanicilarin çogu tarafindan tercih edilmez hizli zaman oyuncu, tarafindan desteklenmektedir. Bir mov video dosyasi windows media player ya da tasinabilir medya oynatici en gibi-elma TV, iphone, Archos, Zunes, iPod vb gibi genel olarak kullanilan medya oynaticilarda çalinacak ise, onun dönüsümü kendi oyun takip distaki gerekliliktir.

Mov video dönüstürücü ile, mov dosya biçimi kolayca genellikle tüm oyuncular ve cihazlar tarafindan desteklenen istediginiz video formati gibi-MPEG, MP4, MPG, WMV, MKV, AVI, DAT, VOB herhangi dönüstürülür. Bu inanmiyor musunuz? çok yapilabilir, ücretsiz deneme sürümü ile temin ederim. Kirpma film sarkilari ve görüntüler, çikarma gibi filmden istenmeyen kismini kaldirmak saglar. Dönüsüm süreci bir ölçüde otomatik olarak ve sistem hizli ve dönüstürülecek dosya boyutuna baglidir dönüsüm isleminin tamamlanmasi üzerine kapanir.

Yazilim bölme ve yani hizli transfer için büyük dosyalari bölme ve dönüstürülür sonra kolayca orijinal video veya film almak için birlestirilebilir birlestirme özellikleri ile zenginlestirilmistir yana büyük dosyalari da dönüstürülebilir. Hiçbir deformasyon dönüstürülen video dosyalari görülmektedir. Özel efektler, filigran, metinlerin eklenmesi için ancak olanaklari da izin verilir. Renk, kontrast, parlaklik ve video dosyalarinin doygunluk Uyum izin ve harika sonuçlar edilir. Çikti kalitesi Ayarlar bit ve kare hizi vb toplu dönüstürme degisikliklerden de mümkündür mov dönüstürücüler önemli bir yönüdür.

Yeni kullanicilar ayni zamanda kullanici dostu interaktif özellikleri nedeniyle kullanmak için bu kadar harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu basparmak tirnak sekilde dönüstürülmesini video dosyalarinin önizlemesini gösterir. Dönüstürme islemi için toplu dönüstürme özelligi ayrica hizli sonuçlar. Fiyati kolayca taninan olabilir böyle oldugu gibi yazilim siradan kullanicilarin elinde video yönetim ve dönüsüm denetimi getirdi.

video dönüstürme yazilimi Windows isletim sisteminin çesitli sürümleri ile uyumludur. Diger ön kosul 256 MB RAM ve Intel islemciler içerir.