kisisel finansal yönetim için iphone uygulamalari

Önde baskalarinin kendinizi tutmak için, verimli ve planli bir sekilde birden fazla faaliyetlerini yönetmek gerekir. Finansal yönetim günümüzde, herkes için bir zorunluluktur. iPhone uygulama gelistirme onlarin gelecegin uygulamalar ile bunun için bir çözüm sunmaktadir. Artik bankacilik, Kredi Karti, Yatirim, Finansal Bilgi, Bütçe ve iPhone için uygulama gelistirme kullanarak Giderleri yönetebilirsiniz.

1. Mobil Bankacilik – Hemen hemen tüm bankalar muhtemelen mobil bankacilik için bir uygulama var. Bankacilik uygulamalari çek hesabi içindir, denge sorgulama, fatura ödeme, para transferi, kredi karti fatura, çek dengeler, son islem görmek ve banka yerleri kesfetmek. Cep ünlü bazi bankalar, Citibank, TD Bank ve BB & T, Mobil Bankacilik SunTrust ve ING Direct hareketlidir.

2. Kredi Kartlari – Eger shopaholic ve faturalari ödemek için bir kredi karti kullanin. Kredi karti sirketleri Birkaç hesabinizi yönetmek için uygulamalar saglar. American Express ve Discover Mobile dengesi, son islemler, ödül aktivite ve Cashback denge kontrol edebilirsiniz, üzerinden uygulamalar saglar.

3. Yatirim – sabit Kazanilan para yatirim yapmak, gelecegini güvence altina dogru eylemdir. Çesitli finansal yatirim firmalari cep hesabinizi yönetmek için uygulamalar saglar. Fidelity Investments, Charles Schwab & Co ve E * Trade Mobil Pro Yatirimcilar portföy, hisse senedi alim satim, arastirma yatirimlari, ticaret seçenekleri ve para transferleri izlemek için kendi uygulamalari kullanabilirsiniz birkaç tür finans kurumu bulunmaktadir.

4. Genel Mali Bilgiler – Birçok uygulamalar mevcuttur, islem için kullanilir, ancak finansal bilgiler sadece edilemez. Bu uygulamalar piyasa haberleri ve güncellestirmelerini saglar. Yahoo Finance uygulamasi, Bloomberg, CNBC Real-Time ve CNN Money popüler uygulamalar vardir. Uygulamalari kullanarak, kararlar alarak kendinizi haber, analiz ve video kapsami ile güncelleme ve yardimci tutabilirsiniz.

5. Bütçe ve Giderleri – disinda tasarruf ve yatirim, Harcama de finans faaliyeti önemli bir parçasidir. Apps bir bütçe hazirlamada yardimci olur ve sopa ile hatirlatmak piyasada mevcuttur. “Pageonce”, “CashTrails Gider Tracker” ve “Nane Kisisel Finans” uygulamalar bütçe hedefine ulasmak için yardimci olan.