gereksinimleri izleme araci nedir

Kesinlikle sadece çok basit eskiden hayatin görünüyor. Sadece iki onlara dügme ve bilgisayarlar için kullanilan Stereo Ses bile henüz icat edilmemisti. Simdi ise, degisti ve yazilim araçlari gelisimi ile oldugu tüm ihtiyaçlarini izleme araci geliyor.

ile kendinizi tanitmak için bir sey

Bu yüzden kendinizi endise gereken bir sey ne zaten araci izleme gereksinimleri ve nedir? Bunu içine alma konusunda yazilim gelistirme is veya planlama ise, kesinlikle onlarla kendinizi tanitmak gerektigidir için basit bir cevap.

bir pazar nis yerine

Gereksinimleri izleme aracinin Oldukça basit amaciyla, kayit izlemek ve gereksinimleri ve gelismis ya da degistiriliyor yeni bir yazilim programina gitmek için olan tüm özellikleri takip etmektir. Kolay geliyor degil mi?

karmasik bir görev basit hale

Evet, aslinda bu yüzeyde görünebilir sonra çok daha karmasiktir. Karmasikligi yüksek düzeyde bir nedeni gelismekte olan ve yeni bir yazilim programi pazarlama ya da yükseltme veya önceden mevcut bir yazilim programi artirmada ile ilgili kisiler ve görevler sayisidir.

Bir daha pazarlanabilir ürün gelistirme

Tüm bunlardan sonra, bir kullanici ihtiyaçlarina daha iyi bir yazilim programi kafesleri, daha pazarlanabilir bu oldugunu akilda tasimalari gerekir. Bugünün daha anlayisli yazilim gelistirme yöneticileri bir kalite gereksinimlerini izleme araci yararina olmadan yeni bir proje üzerinde baslayan hayal olur nedeni budur.