3d cad satin almak için karar nasil.

3D CAD yazilimi satin almak için hangi karar önce, bu sirket 3D CAD yazilimi organizasyon için en uygun olan daha iyi bir fikir de 3D CAD kar ne bir kristal berrakliginda görüntü olmasi iyidir.

Bunun için, bu gibi 3D CAD stratejisi özetleyen baslar:

1. Tasarim süreci 3D CAD ile birlikte çalisiyor olacak nasil
2. Gerekli yazilim ve donanim ne tür
3. Egitim zorunlu seviyesi nedir
3. Eger öngörülen bu zorluk nedir.

Eger 3D CAD yazilimi satin elde etmek istediginiz hedefi ve basari nedir. Hedeflerinizi net, bir 3D CAD seçme yararina daha iyi ölçmek olacaktir. Bu üretim asamasina kadar erken ürün alir daha tasarim hata belirli bir yüzdesini almak mümkün olabilir. Ayrica dijital tasarim analiz araçlari kullanarak her proje için fiziksel prototip için maliyet kesmek mümkün olabilir. Yeni ürünler için, ortalama zaman pazar azaltmak, ya da bir hedef miktarda ürün gelistirme maliyetlerini azaltmak için gerektirebilir.

Iyi bir karar için, islevselligi bir 3D CAD programi seçiminde açikça üst kriteridir. Ancak, diger hususlar da ürün özellikleri disinda bakmak, karar verme sebebi olmali. Yeni sürümleri çikip ne siklikta kontrol edin. Küçük bültenleri Ana orani nedir. Hata sorun çözmek için yamalari yüklemek kolay gelistirici sürümü mu? Eger degerlendirmeniz 3D CAD programi mevcut kullanicilardan tepki alabilirsiniz eger daha iyi olurdu. Onlari çalistirmak sorunlarin sorabilir miyim? Onlar ürün ister misiniz? Ve nasil reaktif herhangi bir zorluk rapor veya sikayet için yazilim gelistirici / tedarikçisi.