windows sistem 32 hata – gerçekten sinirli için cevaplar

Normal sekilde yaptiklari gibi bir kullanici kendi bilgisayari açar, ama farkli bir sey bir Windows Sistem 32 hata var bildiren Microsoft Windows bir hata mesaji olur. Bir panik içinde, kullanici ne yapacagini bilmiyor. Nasil yarin nedeniyle oldugunu rapor üzerinde çalisacak? Nasil onlarin önemli e-postalari alacak?

Windows Sistem 32 hatasi karsilasmak bunu ilk etapta var neden emin degil, özellikle, oldukça endise verici olabilir. Peki neler oluyor? Neden bilgisayar görünüste onun Kullanici isyan edilir? Ilk sey Sistemde 32 ne oldugunu ögrenmektir.

Windows, Sistem 32 dosya isletim sisteminin operasyonlari ile çok önemlidir. Bir isletim sisteminin kalbi gibi düsünebilirsiniz; disari verir eger sorun ele degilse, hastanin önemli sorun olabilir. Bu dosya basarisiz oldugunda, bir sey risk altinda dosya koymak oldu anlamina gelir.

Simdi dosyanin ne oldugunu biliyoruz, bu hata disinda ya da daha kötüsü tam olarak nasil bozuk olsun mu? Çok siradan rutinleri kolayca tabiri caizse, Sistem 32 ‘hasta’ yapabilirsiniz. Kullanici sadece bir ekran karti veya ag karti ya için güncellestirilmis bir sürücü yüklüyse. Sürücü kötü olabilir ya da kötü indirildi, birçok nedeni olabilir.

Böyle bir durumda, basit bir bilgisayarinizin yeniden baslatin ve sonra ‘bilinen son iyi yapilandirma’ seçerek sürücü kurulumu önce bilgisayara geri koyacaktir. Sürücüsü gereken bir sey, mevcut sürücü için veya üretici ise düzeltmeleri olup olmadigini görmek için bir arama yapmak ise geçerli sürücü sorunlara neden oldugunu bilmektedir. Bu sadece basit sürücü için baska bir güncelleme yapmak için üreticinin bekliyor olabilir.

En kötü durum senaryosu, basit bir düzeltme cevap olmayabilir. Onlar kimse onlarin bilgisayar ile gidisat ile olan konfor düzeyine baglidir ama bu durumda, iki farkli çözümler vardir. Birinci çözüm Windows Kurtarma diski kullanmaktir. Bu seçenek, bir komut satiri bir anlayis gerektirir. Ikinci Windows hatalari bulmak ve düzeltmek için bir tarama yapan bir Windows Sistem Onarim araci, kullaniyor. Google üzerinden online olarak bulunabilir farkli çesitli araçlar vardir.