video yazilimi yararlari

Ben internet yardimi ile iyi bir film gibi sarki video izledim olmali eminim, ama internetten onlari indirmek için çogu zaman çok zor olur. Ücretsiz videolar saglar ama iyi bir video yaziliminin olmasi için daha sonra indirmek için çok önemlidir net basarili bir sekilde faaliyet gösteren çesitli site var.

Yani, bu makalede benim ana odak Eger Video Converter 2007 ile olsun çesitli avantajlar hakkinda bilgi olacaktir. Kolayca baska bir biçim bir biçime özel videolar dönüstürebilirsiniz olaganüstü bir araçtir.

1. dönüstürme videolari

Ben zaten daha önce söyledim gibi, bu yazilim baska bir biçimde bir biçimden video dosyalarini dönüstürmek için kullanilir. Sen gizli MP4 ve 3GP, AVI, QuickTime ve MPEG biçimli video için bu araci kullanabilirsiniz. Video Converter 2007 ayrica büyük bir film içine küçük film çesitli katilmak için kullanilabilir. Ayrica videolardan ayrintili resimler sürükleyebilirsiniz ve kisisel bilgisayarinizda saklayabilirsiniz.

2. Dijital fotograf dönüstürmek için kullanilabilir

Bu gün hemen hemen herkes video kayit hem de fotograf çekmek için kullanilabilecek bir dijital fotograf makinesi sahip. Bu aracin bir büyük avantaji kolayca izleyebilmeniz için 3GP biçime resimleri dönüstürmek ve cep telefonlari ve PDA bunlari saklayabilirsiniz olmasidir. Eger istiyorsaniz bu yazilim ayni zamanda daha sonra ses formati dönüstürülür ve MP3 ve OGG gibi saklanabilir videolarin ses çikarmak için kullanilabilir.

3. Bu araç benim çesitli cihazlar desteklenmektedir

Video Converter 2007 3gp çevirici mpeg olarak ve 3gp dönüstürücü bir avi olarak kullanilabilir. Kolayca cep telefonlarinda izleyebilirsiniz böylece 3gp biçimindeki video dosyalarini neden bu dönüstürülmüs 3gp avi ve mpeg dosyalarini dönüstürmek için kullanilan bu tür Nokia ve Motorola gibi sirketler tarafindan üretilen çesitli cep telefonlari tarafindan desteklenmektedir .

4. Dosyalari ayiklama

Sarki dinlemek istiyorsaniz o zaman bu yazilim ayni zamanda MOV, 3GPP, AVI ve diger ses dosyalari elde edebilirsiniz. Hatta AppleTv ve iPod kullanilan videolari kolayca bu araci kullanarak dönüstürülebilir.

Peki bu iyi bir video yazilimi satin alirken mutlaka hatirlamak gereken bazi temel noktalar vardir.