Simdi, ben Windows 7 ultimate ile benim is gezileri kendimi eglendirmek

Merhaba, ben Bob degilim. Ben bir deri çanta üretim ünitesi var ve sik sik müsteri ile toplanti için farkli sehirlere tur. Ben bir dell dizüstü bilgisayar var ve internet üzerinden benim çalisanlari ve müsterileri ile temasa için kullanabilirsiniz. Windows Vista kullaniyordum ve Windows 7 Ultimate kullanimi ve gelismis özellikleri kullanmak istiyorum. Geçen yil, onun PC Windows 7 kullaniyorsaniz bir müsteri ile New Jersey oldu. Bana Windows 7 geçmek için ve bu sürümü yararlanmistir olsun önerdi. Benim laptop yüklemeniz karar verdi ama bunu yapamadik. Ben kurulum yapmak benim müsteri istedi ama ayni zamanda Windows 7 Ultimate yükleyemedi. Bana online destek sorunu düzeltmek için bir teknik destek firma olusturmak almak önerdi. Bu teknik destek firmaya aradi ve benim sorun hakkinda kisi söyledi.

Diger tarafta Jayesh, Windows 7 Ultimate sürümünün kurulum ve kullanimda bana yardimci oldu. O sözlü bana bazi sorular sordu. Ben gereksinimleri hakkinda söyledim. O kurulum için bana rehberlik ve bana kullanmak için geçerli olacak özellikleri hakkinda söyledi. Sadece birkaç dakika sürdü ve simdi dokunmatik ekran yerine bir fare kullaniyorum. Açilis ve herhangi bir belge üzerinde çalismaya her zamankinden daha kolaydir.

Onun bana verdigi tüm degerli yardim için Jayesh için tesekkür ederiz. Benim seyahat eden ile birlikte benim müsteri ile temasa geçmek için daha kolaydir. Ben de seyahat sirasinda kendimi eglendirmek olabilir. Tüm o teknik destek firmasindan birkaç dakika içinde var bu iyi yardim kaynaklanmaktadir.