REGISTRY_ düzeltmek için daha fazla sorun yok

Bir oldukça kadar 92 kadar% bilgisayar bozuk ve zararli dosyalari oldugunu bilmek sok olur. Çünkü bozuk veya eksik kayit defteri girdileri, tüm en bilgisayarlarin onlari 130 + hatalarin ortalama olacaktir. Bir nasil ve ne zaman bu kayit sorunlarin meydana geldigini merak egilimindedir. Yeni sistemlerin çogu herhangi bir kayit defterinde degisiklik ama gerekmez ve bir program ekleme veya kaldirma tutar gibi sistem büyüdükçe zaman, kayit büyüyecek. Bu nedenle, kayit bazen, bozuk parçalanmis ya da hatali olur. Ancak kayit düzeltme yazilimlari bu sorunlari gidermek için indirilebilir.

Çünkü kayit defteri sorunlarinin, bu istenmeyen tarayici nesneler gibi hatalar menü ögeleri kullanilmayan ve eski, aktif X / COM nesneleri eski vb Kayit sorunlari sonucu olma bozuk, paylasilan DLL ve klasörleri haline haline baslar, kirik ya da kötü bir uygulama ortaya çikar, eksik açilir , start-up azalan performans, sik hata mesajlari, uyusukluk, çalisma hizi bozulma, kararsiz ve sik uygulama hatalari ve çöker ve Windows’u baslatmak için bir yetersizlik yavas. Kayit düzeltme yazilimlari kayit defteri dosyalari temizlemek ve bilgisayarinizi hizlandirabilir. Gelismis kayit düzeltme temizleyiciler ile, sistem otomatik olarak taranir alir ve restorasyon çalismalari yapilir. Ücretsiz kayit düzeltme yazilimlari olanlar bilgisayariniza indirebilirsiniz kolayca mevcuttur.

Kayit sorunlari sürekli montaj ve deneme indirme gibi uygulamalarin kaldirilmasi nedeniyle meydana gelir. Bazi programlar tamamen kaldirmak ve kayit defterinde izlerini asla terk. Birinin tamamen habersiz oldugu bir bilgisayar sistemi içinde kullanilmayan ve silinmemis sürücüleri vardir. Ücretsiz kayit düzeltme yazilimlari bu bilgisayar sorunlari çözmek ve pc verimli gerçeklestirmek için yardimci olur.