norton 360 sürüm 3.0 all-in-bir-güvenlik

Internet insanlar çok ucuz fiyata iletisim bir yerdir. Insanlar artik alisveris yapmak nerede is ve finans piyasasinda islem yapmak vardir. Internet yeni bin yilda en önemli araçlardan biri olarak kabul edilir nedeni budur.

Bu nedenle, tüm kisisel ve finansal bilgileri bilgisayarinizda depolanan ve ayni zamanda e-postalarda vardir. Eger Internet is yaparsaniz, önemli dosyalarinizi da bilgisayarinizda saklanir.

Sizden çalmak engellemek için bilgisayariniza erismesini bu yabanci önlemede gerekli tüm adimlari atmalidir nedeni budur. Bugün, bu tip virüsler, spyware, adware ve gibi kötü amaçli programlar, kendinizi korumak için olanak mevcut yazilim programlari vardir.

Böyle bir program Norton tarafindan gelistirilmistir. Norton bilgisayar güvenligi konusunda uzmanlasmis ve bilgisayar güvenligi açisindan dünyanin en popüler ve en saygin sirketlerinden biridir bir sirkettir. Onlar bu kötü amaçli yazilim programlari sizi korumak için en kaliteli yazilim programlari saglar.

Symantec Corp Norton Security en son gelismelerden biri Norton 360. Bu özel program gelistirme hala ve simdi Beta sürümü mevcuttur. Internet güvenlik programi bu yeni tür degerlendirmeleri umut verici olarak kanitlamak ve online güvenlik yeni nesil olarak kabul edilir.

norton 360 sunmaktadir:
* Antivirüs
* Antispyware
* Antiphishing
* Çevrimiçi kimlik korumasi
* Web sitesi kimlik dogrulamasi
* Iki yönlü güvenlik duvari
* 2GB güvenli online depolama

Daha fazla bilgi: