mac os x üzerinde pdf yer imleri ekleme

PDF dosyalari için yer imleri ekleme nerede, okumak vurgulamak ve gözden geçirmeyi unutmayin yardimci olur. Onlar belgeler içinde bazi sayfalari veya bölümleri için aninda tasiyarak okuyuculari gidin. Mac için AnyBizSoft PDF Editor ile kolayca sana bu fonksiyonu ile oynamak nasil görelim Mac OS X PDF için yer imleri ekleyebilirsiniz.

PDF yer imleri ekleme ve silme
2 sekilde yer imleri ekleyebilir veya silebilirsiniz.
1. Mac PDF yer imleri eklemek için, Düzen> Yer imi> üst menü çubugunda Bookmark ekle; Düzen> Yer imi> Kaldir imi seçin, mevcut yer imleri silmek için.
yagmurluk pdf yer imleri ekleyin

2. Yer imi listesine geçmek için kenar çubugu üzerindeki ikinci kare-kare simgesine tiklayin, ve imi imi veya Kaldir Ekle üçüncü disli simgesine tiklayin.

Bir PDF dosyasi, belirli sayfa açmak ve ya yönteminde bir yer imi ekleyin. Bu sizin için her zaman bu sayfaya bir aninda erisim olusturur.
Sadece üzerine çift tiklayarak ve adini yazarak imi yeniden adlandirabilirsiniz.

PDF yer imleri tesvik ve indirgeme
PDF yer imleri tesvik etmek ve indirgemeye fonksiyonu organize bir sekilde yer imlerini siralamak için yardimci olur, böylece hizli her yer imi arasindaki iliskiyi ögrenebilirsiniz. Ya, zor degil.

Eger bir önceki bir yer imi eklemek istiyorsaniz, onu seçin ve daha önce bahsedilen disli simgesi indirgeme seçin. Ve böylece, bir sekilde gibi, biz daha yüksek seviyeye tesvik edebilirsiniz. Bu sekilde, sadece ayri ayri yer imleri ekleyerek daha iyi bir gezinti yapmak.

PDF yer imleri serin indeksi olun
Bu yer imi listesine olusturulan basit bir endeks. Bak. Sen açikça bu konuda konusuyor ne PDF dosyalari ve her noktasi arasindaki iliskinin yapisini görebilirsiniz. Bu dosya PDF yer imleri ekleyerek böyle bir dizin olusturma avantaji çok açik degildir belki, sadece dört sayfa içerir. Ama ne büyük bir felaket, yazar tarafindan olusturulan bir endeks ile bir PDF kitap var hayal! Bu kullanisli imi fonksiyonu ile, daha yavas isleyebilir.

Mac için AnyBizSoft PDF Editor ile Mac PDF yer imleri eklemek için oldukça pratik bir fonksiyondur ve adimlari tanimlayabiliriz sözlerimi çok daha kolaydir. Sadece 1/10 Ben bu yazinin yazdi zaman harcamak, çok verimli bir sekilde bu fonksiyonu kullanabilirsiniz.