ise avantajlari deniz c # programcilari adanmis

Kadar C Sharp programcilari, seçenekleri yüzeyinin iki genel kategoriye ise için arama baslarken. Bir ev programci ya da off shore seçenegi ile geleneksel için gidebilirsiniz. Offshore programcilar ‘ise Artan kalite ve hiçbir zaman sinirlamalari ya da insan saat sorunlari ile, tüm dünyada dahilerin kodlama durumu nedeniyle artik tercih ediliyor.

Içi istihdam ile temel sorun sistemleri, güvenlik, ofis set up ve çalisanlarin sorunlari telasli korumaktir. Off shore programcilar ile birlikte büyük bir sorun ihtiyaciniz oldugunda onlar zaman mevcut olmayabilir olmasidir. Bazi proje gibi kisa süreler ile gelen ve C # sizin için bunu yapmak bir programci bulmak için hiçbir yerde olabilir. Sonra birini bulmak için, uzmanlik ve becerileri güvence alma ve daha sonra da para sorunlari yerlesme zamana ihtiyaci vardir.

Eger Yazilim Sirketi ya. Net platformlarda disari kaynaklari projeleri o zaman en iyi seçenek için gitmeli bir kisinin bir tür ise C # Programcilar Offshore Dedicated ise almak. Özel deniz programcilar dogru ev ve deniz serbest programcilar içinde ortasinda gelir.

Özel deniz gelistiriciler çok yardimci sirket ise bazi deniz gelistiriciler tarafindan saglanan ve daha sonra sirket ve özel programci arasinda sözlesme bir tür yapar vardir. Bu sekilde programci sizin için ama kiyi olmak çalisir. Aslinda ev programcilar ve hala evde ise seçenegi tüm zorluklara kendinizi tasarruf var yararlari olsun bu sekilde Yani.

Her ay programcilar ödemeniz gerekiyor, bu anlamina gelmez, sadece onlardan kodlu var olan özel projelerin ödeme olacakti. Sözlesme ragmen o bütün bekleyen isleri bitirmek böylece birkaç gün proje önce kodlayici bilgi böylece, bir süre tutar. Bu nedenle, özel deniz C # programcilari ise tasarruf degil, ayni zamanda içi istihdam ile dogal diger konularda kurtaracak sadece. Bugün Elance ve vworker gibi farkli web portallarindan C # Gelistiriciler kiralayabilirsiniz.