is istasyonu optimizer aldatmaca

Birkaç aydir bu uygulamayi kullandiktan sonra, benim bilgisayarinizin performansini çok daha iyi oldugu için her yerde internet güvenligi forumlarda su anda ben bir kati mantra, kisisel olarak bana, fiziksel kahkaha ile patlak yapar Is Istasyonu Doktoru Sahtekarlik dikkat isitme edilmistir ben herkesin Is Istasyonu Doktoru Sahtekarlik söyleyebiliriz inanmak zor önceydi. daha

Peki neden bu söyleyerek insanlar? Bunu bu gün ve insanlar genellikle her zaman dünya çapinda büyük kurumsal yazilim sirketleri desteklemek istediginiz çagda bir üzücü gerçek oldugunu biliyorum, ve bu büyük sirketlerinden biri degilse onlar aninda onun bir yalan ya da degil oldugunu varsayalim yeterince iyi, zaman bu insanlar aslinda bu üçüncü sahis ve küçük gelistirici stüdyo tabanli uygulamalar çalisti eger kaniti kendilerini, bu nedenle Is Istasyonu Doktoru Sahtekarlik ilgili bu saçma bir son vermek bir kez ve herkes için bana izin sonuçlarinda oldugunu görürdünüz.

Uygulama kendisi genellikle un güvenli web siteleri tarafindan sunulan gölgeli uygulamalara bagli oldugu tehlikeli casus yazilim sizi korumak için tasarlanmistir. Spyware ve Adware çesitli biçimlerde gelebilir ve çogu zaman kullaniciya fark tamamen un, ancak bu tüm fare tiklamalari ve tus vuruslarini izleme arka planda pusuda ve bu e-posta sifreleri gibi hassas bilgileri yakalayan ve hatta hatta yetenegine sahiptir kötü, kredi karti bilgileri.

Olsa bu korkunç ek olarak, bu casus yazilim komut ve adware uygulamalari da önemli ölçüde yükleme süreleri artan ve bazen duyarli un veya kilitlenme olmak için bilgisayarinizdaki diger uygulamalari neden olarak bilgisayarinizin performansini yavaslatabilir.

Is Istasyonu Doktoru spyware, adware, virüslere karsi koruma semsiye veren ve tekrar bir casus yazilim saldiri hedefi haline eger, aninda kaldirilir saglamak için akilli zamanlayici teknolojisini kullanir kez onlari kaldirdi bütün bu sorunlarin ilgilenir , Üstel bilgisayarinizin performansini arttirmak ve veri ve kimlik güvende tutmak.